از نگاه دوربین سیاوش زمانزاده ؛
تاریخ: ۹:۴۳ :: ۱۳۹۶/۱۱/۲۹
نام نویسنده: روح الله سلطانی
مسابقات فوتسال جام فجر نشتارود با یاد زنده یاد جلیل باقری

فوتسال جام فجر نشتارود بایاد زنده یاد جلیل باقری باشرکت بیست و پنج تیم از شنبه بیست و یک بهمن اغازشد درروز شنبه بیست و هشتم بهمن ماه به دوردوم مسابقات می رسد

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مسعود صیادی رییس هیات فوتبال نشتاروود درمصاحبه با خبرنگار ما گفت : این مسابقه هر سال درایام دهه مبارک فجربرگزار می شود و امسال به دلیل از دست دادن پیشکسوت فوتبال نشتارود جلیل نشتا باقری با یاد آن مرحوم برگزار  شد

 

وی افزود : این مسابقات که هر ساله با استقبال خوبی از تیمهای مختلف غرب مازندران همراه است امسال نیز با شرکت بیست و پنج تیم از این منطقه و البته دو تیم  از شهر چابکسر گیلان در هفت  گروه سه تیمی و یک گروه چهارتیمی برگزار شد .

 

صیادی درادامه عنوان کرد : پس از برگزاری سی بازی در  دورمقدماتی  بازیها از روز شنبه بیست و هشتم بهمن ماه وارد مرحله یک  هشتم نهایی و تک حذفی   با شرکت شانزده تیم می شود. البته به علت آنکه شرایط دو تیم الستر و دینار سرا کاملا مساوی است . در شب اول مسابقات تک حذفی  با برگزاری ضربات پنالتی تیم پیروز به دوربعدی راه پیدا می کند .

وی درپایان از حضور افتخارافرینان فوتسال ایران اقایان محمود نصیرلو داور ارزنده و ممتاز ایران ، سعید احمد عباسی بازیکن ارزنده وبا اخلاق تیم ملی فوتسال  و جواد اصغری مقدم بازیکن اسبق تیم ملی فوتسال ایران و مربی کنونی تیمهای لیگ برتر  که همگی با حضور پر افتخارشان باعث سربلندی ما گردیدند را به فال نیک گرفته و برایشان ارزوی موفقیت روزافزون  نمود .

لازم به ذکر است تیمهای  فست فود کلبه نشتارود با شهروند چالوس ،( الستر یا دینارسرا )با دانشگاه مهر پیروز ، داروخانه هادوی با پارسیان متل قو ،جوانان فرابرتر بااتحاد ولی اباد،فضای سبز لیره سر با شهدای خوبانرزگاه ، شهدای ولکستان با باغ رستوران هانی رامسر ،ارزانسرای داش هوی با چابک جوان . ارزانسرای مهر افروز ،زنده یاد جلیل باقری بصورت تک حذفی  در این مرحله بازی میکنند تا تکلیف هشت تیم صعود کننده مشخص شود .

پاسخی بگذارید