پیش‌بازی ایرانجوان بوشهر و خونه به خونه بابل
تاریخ: ۱:۱۲ :: ۱۳۹۶/۱۱/۲۹
نام نویسنده: علی گرجی پور
شاگردان اسکوچیچ در تحقق فتح بوشهر/جادوگران بابل آماده شکست ایرانجوان

از هفته بیست و چهارم لیگ دسته اول باشگاه های کشور، تیم خونه‌به‌خونه مازندران در دیداری خارج از خانه، باید در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر به مصاف تیم ایرانجوان برود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،از هفته بیست و چهارم لیگ دسته اول باشگاه های کشور، تیم خونه‌به‌خونه مازندران در دیداری خارج از خانه، باید در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر به مصاف تیم ایرانجوان برود.

حریف این هفته خونه به خونه با قرار گرفتن در رده شانزدهم جدول، حال و روز چندان خوشی ندارد و شکست‌های چند هفته اخیر این تیم سبب گردید تا بوشهری‌ها سایه سنگین سقوط را به وضوح روی سر خود احساس کنند.

نکته جالب اینجاست که تیم ایرانجوان حسین موجی و رضا حسن‌پور را به دلیل مصدومیت و سجاد فیض‌اللهی و حسین محمدی را نیز به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت تا کارش مقابل نماینده مقتدر مازندران سخت شود.

شرایط دو تیم در جدول رده‌بندی بیانگر این مطلب است که تساوی در این دیدار جز اینکه سایر حریفان را خوشحال کند سود دیگری برای ایرانجوان و خونه به خونه ندارد.

شیران مازندران که با ۴۲ امتیاز در رده سوم جدول رده‌بندی قرار دارند، با پیروزی مقابل ایرانجوان موقعیت خود را در رده سوم جدول تثبیت خواهند کرد و حتی در صورت توقف احتمالی بادران، می‌توانند جای این تیم تهرانی را در رده دوم جدول بگیرند. به همین دلیل عصر فردا یقینا یک بازی جاندار و هجومی را از سوی بازیکنان هر دو تیم شاهد خواهیم بود.

دراگان اسکوچیچ از زمان حضورش در بابل، در ۵ مسابقه روی نیمکت خونه به خونه نشسته است که ۴ پیروزی و یک تساوی برای بابلی‌ها به ارمغان آورده است که این نشان از عزم نماینده فوتبال مازندران برای صعود به لیگ برتر خواهد بود اما عامل انگیزشی این روزهای تیم خونه به خونه حواشی ناجوانمردانه‌ای است که علیه این تیم به راه انداخته‌اند. شیرهای مازنی بدون توجه به حواشی مشمئزکننده قصد دارند همچنان به روند رو به رشد خود ادامه دهند و هم قسم شدند شهر بوشهر را با کسب سه امتیاز دیدار مقابل ایرانجوان ترک کنند.

پاسخی بگذارید