تاریخ: ۱۶:۴۶ :: ۱۳۹۴/۰۷/۰۲
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، تیمش فردا با تیم بزرگی بازی دارد.   به گزارش “مازنداسپرت” برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: عید سعید قربان را به همه تبریک می‌گویم. ما در این عید بزرگ هم مجبور هستیم بازی کنیم. […]

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، تیمش فردا با تیم بزرگی بازی دارد.

 

به گزارش “مازنداسپرت” برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: عید سعید قربان را به همه تبریک می‌گویم. ما در این عید بزرگ هم مجبور هستیم بازی کنیم. فردا بازی بزرگی با تیم بزرگی خواهیم داشت. تیم‌های بزرگ پرسپولیس و تراکتورسازی در کنار استقلال و سپاهان جزو تیم‌های بزرگ ایران هستند.

در فصل گذشته تراکتورسازی باید قهرمان لیگ برتر می‌شد

وی در ادامه افزود: تراکتورسازی در پنج سال اخیر نتایج خوبی گرفته است و سال گذشته در یک بازی دراماتیک قهرمان نشد که در واقع باید قهرمان می‌شد. فکر می‌کنم تراکتورسازی به نسبت سال گذشته تیم بهتری دارد.

فردا یک دربی بزرگ برگزار می‌شود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: با وجود اینکه آندرانیک تیموریان و ادینهو در تراکتورسازی حضور ندارند، اما می‌دانم که فردا چه بازی سخت و سنگینی خواهیم داشت. طبیعی است که هر دو تیم دنبال نتیجه هستند. متأسفانه هم ما و هم تراکتورسازی لیگ را با موفقیت شروع نکرده‌ایم اما با حضور انبوه تماشاگران فردا یک دربی بزرگ برگزار می‌شود.

مصدومیت‌ها و محرومیت‌ها هیچ تغییری در اهداف ما ایجاد نمی‌کند

وی با اشاره به محروم و مصدومان تیمش خاطرنشان کرد: ما یکسری مشکلات داریم. وحید حیدریه از قبل مصدوم بود و جزو تیم قرار ندارد، بانک حاتمی محروم است و مهرداد کفشگری و هادی نوروزی مصدوم هستند. البته این موضوع هیچ تغییری در اهداف ما برای بردن ایجاد نخواهد کرد.

اصلاً به باخت فکر نمی‌کنم

برانکو همچنین خاطر نشان کرد: من اصلاً به باخت فکر نمی‌کنم. من دوست دارم نسبت به بازی فردا مثبت فکر کرده و فقط به سه امتیاز فکر کنم. به هر حال فوتبال است و هر چیزی ممکن است در آن اتفاق بیفتد.

در تمام بازی‌هایی که تا به امروز انجام داده‌ایم از حریفان خود برتر بوده‌ایم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس افزود: یک واقعیتی که در حال حاضر وجود دارد این است ما در تمام بازی‌هایی که تا به امروز انجام داده‌ایم از حریفان خود برتر بوده‌ایم، اما باز هم تکرار می‌کنم که این فوتبال است و همیشه نمی‌شود تیمی که بهتر بازی می‌کند برنده بازی باشد و به همین دلیل هم یکی از بهترین و محبوب‌ترین ورزش‌های دنیاست.

دلایلی ناکامی پرسپولیس از نگاه برانکو

برانکو در خصوص دلایل نتیجه نگرفتن تیمش در رقابت‌های لیگ برتر گفت: این موضوع دلایل زیادی دارد که از حوصله بحث در اینجا خارج است، اما اگر بخواهم به صورت فهرست‌وار به آن اشاره کنم این است که اولاً ما دیر کارمان را برای حضور در رقابت‌های لیگ برتر شروع کردیم. ضمن اینکه محرومیت‌هایی مانند محرومیت سوشا مکانی بود که از فصل قبل وجود داشت و سوم اینکه به طرز وحشتناکی گل‌های زیادی را نزده و هدر دادیم هر چند که فکر می‌کنم دیگر نیازی نباشد به مباحث داوری اشاره کنم، چون داوران حداقل سه بازی را از ما گرفتند.

مکانی در بازی با ملوان یک واکنش غیرمعقول داشت

وی در مورد اتفاقات و حواشی سوشا مکانی در دقایق پایانی دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و ملوان گفت: تا به امروز سوشا با تمرکز خیلی بالا برای ما کار کرده است. او تمام توان خود را گذاشته و از خودش مایه می‌گذارد تا تیم پرسپولیس برنده شود. او در بازی با ملوان یک واکنش غیرمعقول داشت، هرچند که هنوز هم نفهمیدیم برای چه از داور چهارم کارت زرد گرفت. البته گرفتن کارت زرد از داور چهارم نمی‌تواند توجیهی برای رفتار او باشد.

بنگر و مکانی روی بی‌عدالتی حساس هستند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: مکانی و بنگر بازیکنانی هستند که با تمرکز بالا برای پرسپولیس بازی می‌کنند و روی بی‌عدالتی حساس هستند.

فلسفه اولیویرا را می‌شناسم

برانکو با اشاره به تیم تراکتورسازی عنوان کرد: تراکتورسازی را خوب می‌شناسم و سه بازی اخیر این تیم و همچنین بازی‌های سال گذشته آنها را آنالیز کرده‌ایم. من فلسفه اولیویرا را می‌شناسم، اما در نهایت این بازیکنان هستند که در زمین نتیجه را رقم می‌زنند.

وی درباره اینکه برنامه پرسپولیس برای دیدار مقابل تراکتورسازی چه خواهد بود، گفت: قبل از هر چیزی شاهد بازی‌های قشنگی خواهیم بود، زیرا دو تیم بزرگ پرسپولیس و تراکتورسازی بازی‌های زیبایی را  انجام داده و تنها نتیجه نگرفته‌اند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه حمایت مسئولان پرسپولیس از وی گفت: مدیریت باشگاه از من حمایت کرده است. من بسیار خشنود هستم و دلیل آن این است که بازیکنان کارشان را جدیت انجام می‌دهند و نشان دادند که ما یکی از بهترین تیم‌ها هستیم پرسپولیس در مقابل سپاهان قهرمان لیگ و ذوب آهن قهرمان لیگ بازی‌های خوبی انجام داده است مقابل فولاد خوزستان قهرمان دو فصل پیش نیز به برتری رسیدیم.

وی در مورد رفتار سوشا مکانی در بازی جام حذفی مقابل ملوان عنوان کرد: این دروازه‌بان تمام تلاشش را می‌کند تا پرسپولیس نتیجه بگیرد. سوشا حرکتی کرد که نمی‌دانم چرا داور چهارم چر ابه او کارت داد البته این مسئله حرکت سوشا مکانی و همچنین محسن بنگر را توجیه نمی‌کند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص حضور تماشاگران در دیدار فردا عنوان کرد: طبیعی است پرسپولیس در تبریز طرفدار آنچنانی نداشته باشد چون تبریزی‌ها تیم خودشان را دوست دارند انتظار داریم تماشاگر پر از تماشاگر شود و بازی کردن در چنین شرایطی برای هر کسی افتخار است.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید