اطلاع رسانی فرا ورزشی اداره ورزش ساری؛
تاریخ: ۲۳:۱۰ :: ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
نام نویسنده: تحریریه
کانال تلگرامی ای که وارد چالش عکس بچه شد !! + عکس

روز گذشته پایگاه اطلاع رسانی اداره ورزش شهر ساری در فضای مجازی اقدام به حضور در چالش عکس کودک جهت تبلیغات نموده است که این حرکت در یک شبکه اطلاع رسانی رسمی که قصد دارد عملکرذ و فعالیت های یک اداره را به نمایش بگذارد در نوع خودش عجیب بود .

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بر خلاف چند وقت گذشته، هرچقدر فعالیت رئیس اداره ورزش شهرستان ساری بیشتر و بیشتر شد، نحوه اطلاع رسانی در سایت و فضای مجازی از کیفیت پایینی برخوردار بود. خوب پوشش ندادن عملکرد ها و فعالیت های حسین دلیری در اداره ورزش ساری شاید یکی از ضعف های بزرگ اداره ورزش شهر ساری به حساب بیایید.

رفع مسئولیت با اشتراک گذاری چند عکس و چند خط توضیحات ساعت و روز جلسات و فعالیت ها ، تمامی ورزشی های ساروی را از اصل موضوعات و فعالیت های اداره ورزش بی خبر گذاشته است.

اما در این بین با صحنه ای عجیب در کانال اطلاع رسانی رسمی اداره ورزش ساری مواجه شدیم. روز گذشته پایگاه اطلاع رسانی اداره ورزش شهر ساری در فضای مجازی اقدام به حضور در چالش عکس کودک جهت تبلیغات نموده است که این حرکت در یک شبکه اطلاع رسانی رسمی که قصد دارد عملکرد و فعالیت های یک اداره را به نمایش بگذارد در نوع خودش عجیب بود .

حالا اینکه این عکس کودک ناز مربوط به کدام یک از پرسنل اداره ورزش شهر ساری بود که به همین راحتی در کانال رسمی این اداره اینگونه ازش تبلیغ شده را نمی دانیم !

 

پاسخی بگذارید