هفته بیست و سوم لیگ دسته اول فوتبال کشور
تاریخ: ۱۶:۰۵ :: ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
نام نویسنده: علی گرجی پور
بابلی ها حاج محمود را دست خالی فرستادند/شکست صدرنشین توسط مردان اسکوچیچ!

شاگردان اسکوچیچ در این بازی زیبا و مهیج توپ و میدان را کاملا در اختیار داشتند و با ارائه بازی هجومی خود مستحق برد بودند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بازی های روز دوم هفته بیست و سوم لیگ دسته اول فوتبال کشور امروز با برگزاری ۵ دیدار آغاز شد که در حساس‌ترین دیدار این هفته تیم فوتبال خونه به خونه در ورزشگاه هفتم تیر بابل به مصاف تیم نفت مسجد سلیمان رده اولی رفت که در پایان این خونه به خونه ای ها بودند که با تک گل مجتبی رمضانی از سد حریف قدرتمند خود گذشتند.
شاگردان اسکوچیچ در این بازی زیبا و مهیج توپ و میدان را کاملا در اختیار داشتند و با ارائه بازی هجومی خود مستحق برد بودند.
گفتنب است، شاگردان محمود فکری هفته گذشته مقابل آلومینیوم در دیداری خانگی به تساوی دست یافتند و دو هفته قبل نیز در شیراز از فجرسپاسی شکست خوردند و این هفته نیز از بابل دست خالی بازگشتند تا این تیم وارد بحران تازه ای شود اما تیم خونه‌ به ‌خونه پس از پیروزی روحیه بخش در دربی مازندران با روحیه ای مضاعف مقابل صدرنشین لیگ یک قرار گرفته بود و کسب چهار پیروزی و یک تساوی در پنج دیدار اخیر نشان می‌دهد شاگردان دراگان اسکوچیچ عزم خود را برای صعود به لیگ برتر جزم کرده اند.

لازم بذکر است؛ تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان با ۴۶ امتیاز در رده اول و تیم خونه به خونه نیز فاصله اش با نفت صدرنشین را به عدد امیدوارکننده ۴ رساند و با انگیزه ای که در شاگردان اسکوچیچ دیده می شود رسیدن به این مهم دور از دسترس نیست.

 

پاسخی بگذارید