دوئل مربی مازنی با اسکوچیچ ؛
تاریخ: ۲۳:۰۶ :: ۱۳۹۶/۱۱/۲۳
نام نویسنده: علی احمدی
بازگشت حاج محمود به وطن/تمام نگاه ها به ورزشگاه هفت تیر بابل !

شاگردان اسکوچیچ در حالی باید مقابل صدرنشین رقابت‌ها به میدان بروند که این تیم خوزستانی از حال و روز چندان خوشی برخوردار نیست و دو هفته رنگ برد به خود نمی بیند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بازی های روز دوم هفته بیست و سوم لیگ دسته اول فوتبال کشور از فردا با برگزاری ۵ دیدار برگزار می شود و در حساس‌ترین دیدار این هفته تیم فوتبال خونه به خونه مازندران در ورزشگاه هفت تیر بابل مقابل نفت مسجد سلیمان قرار خواهد گرفت.

شاگردان اسکوچیچ در حالی باید مقابل صدرنشین رقابت‌ها به میدان بروند که این تیم خوزستانی از حال و روز چندان خوشی برخوردار نیست و دو هفته رنگ برد به خود نمی بیند.

شاگردان محمود فکری هفته گذشته مقابل آلومینیوم در دیداری خانگی به تساوی دست یافتند و دو هفته قبل نیز در شیراز از فجرسپاسی شکست خوردند.

اما تیم خونه‌ به ‌خونه پس از پیروزی در دربی فوتبال مازندران با روحیه ای مضاعف مقابل صدرنشین قرار خواهد گرفت. خونه به خونه پس از شکست در اولین دیدار نیم فصل دوم، سایر دیدارها را طوفانی و امیدوارکننده به پایان برد. کسب سه پیروزی و یک تساوی در چهار دیدار اخیر نشان می‌دهد شاگردان دراگان اسکوچیچ عزم خود را برای صعود به لیگ برتر جزم کرده اند.

اما در سابقه دیدارهای دو تیم آمار قابل توجهی به چشم می‌خورد. خونه به خونه تاکنون ۵ بار مقابل نفت مسجدسلیمان به میدان رفت که حاصل آن چهار پیروزی و یک تساوی برای این تیم بود تا بابلی‌ها از نفت مسجدسلیمان به عنوان خوش یمن ترین حریف خود نام ببرند. شخص محمود فکری نیز سابقه دو شکست مقابل شیرهای مازنی را با تیم نفت در کارنامه اش ثبت کرده است و هواداران خونه به خونه عصر فردا امید زیادی به هت تریک حاج محمود در این زمینه دارند.

و اما نتایج ۵ پنج دیدار ابتدایی این هفته که عصر امروز برگزار شد، حساسیت را در صدر جدول بالاتر برده است. بی شک خونه به خونه ها برای اینکه حاشیه امنیت خوبی در جدول برای خود دست و پا کنند راهی ندارند جز اینکه یک بار دیگر نفت مسجدسلیمان را به مانند بازی رفت قربانی کنند.

نفت مسجدسلیمان در صورت برتری مقابل خونه به خونه با ۴۹ امتیاز دست نیافتنی خواهد شد اما اگر خونه به خونه بتواند این بازی را به سود خود به پایان برساند فاصله اش با نفت صدرنشین به عدد امیدوارکننده ۴ کاهش می‌یابد و با انگیزه ای که در شاگردان اسکوچیچ دیده می شود رسیدن به این مهم دور از دسترس نیست. در اینصورت امکان دارد در صورت توقف احتمالی بادران مقابل راه‌آهن حتی رده دوم جدول را نیز در اختیار گیرد.

در پیش بازی دیدار مقابل نساجی نیز گفتیم صبر و حوصله هواداران یکی از عوامل موثر پیروزی تیم خونه به خونه می باشد. سیاستی که در دربی ال مازنو توسط هواداران خونه به خونه به خوبی اجرا شد و نتیجه اش، گل دقیقه ۹۴ روح الله باقری به تیم نساجی بود.

هواداران خونه به خونه بهتر از هرکسی می‌دانند حریف این هفته، صدرنشین مطلق رقابت هاست و برای اینکه سه امتیاز دیدار با نفت مسجدسلیمان در بابل بماند، باید به مانند دیدار با نساجی با صبر و حوصله و تا سوت پایان بازی شیران مازنی را مورد تشویق و حمایت خود قرار دهند.

یقیناً عصر فردا فرصت خوبی است تا بازیکنان و هواداران خونه به خونه یک بار دیگر اقتدار فوتبال مازندران را به رخ حریفان بکشند و با برتری مقابل نفت مسجد سلیمان شرایط بهتری را در جدول رده بندی برای خود رقم بزنند.

پاسخی بگذارید