چرا در فضای مجازی به من توهین می‌شود؟!
تاریخ: ۱۷:۴۱ :: ۱۳۹۶/۱۱/۲۲
نام نویسنده: علی احمدی
بهروان: مصوبه شورای تامین در دربی مازندران اجرایی نشد !

رئیس هیات فوتبال استان مازندران گفت: مصوبه شورای تامین شهرستان بابل در بازی خونه به خونه و نساجی مازندران اجرایی نشد و آن حوادث بعد از بازی رخ داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،غلامرضا بهروان در گفت و گویی، در مورد اتفاقات رخ داده در بازی خونه به خونه و نساجی و آوردن اسب به میدان در بین دو نیمه گفت: متاسفانه برخی رسانه‌ها و بخصوص برنامه فوتبال یک در این زمینه انصاف را رعایت نکردند و مسایلی بیان کردند که با حقیقت همخوانی نداشت. برخی می‌گویند چرا بهروان در ورزشگاه نبوده است؟ من در تمامی جلسه‌های قبل از بازی حضور داشتم و حتی در جلسه با لیدرها هم شرکت کردم ضمن اینکه نایب رئیس هیات فوتبال استان نیز در ورزشگاه حضور داشته است. آیا همه مسابقات را روسای هیات های فوتبال به ورزشگاه می‌روند؟ در مورد حضور اسب در ورزشگاه هم باید بگویم که آقای فغانی نماینده فدراسیون و سازمان لیگ و همچنین ناظر ویژه بازی در جلسه هماهنگی بازی در جریان حضور اسب در ورزشگاه قرار گرفته بودند. قرار بود که به مناسبت ایام دهه فجر اسب به کنار زمین بیاید و در پیست دور زمین حاضر شود.

وی افزود: می‌توانید بپرسید تا بدانید کلید درهای ورزشگاه در روز بازی دست چه ارگانی بود؟ کلیدها دست مسئولان انتظامی ورزشگاه بود. چرا برخی که جرات ندارند حقایق را بگویند همه کاسه و کوزه‌ها را سر من می‌شکنند؟ بله من آن روز در ورزشگاه نبودم اما نایب رئیس هیات آقای خلردی و آقای دلاوری در ورزشگاه حضور داشتند ضمن اینکه من در تمامی نشست های قبل  از بازی در شهرستان بابل و حتی مرکز استان حاضر شدم. با این حال برخی رسانه ها و بخصوص برنامه فوتبال یک مطالبی را بیان کرد که باعث شد در فضای مجازی به من توهین شود. گناه من چه بود؟ آیا من مقصرم که در بیرون از ورزشگاه درگیری شده است؟

رئیس هیات فوتبال استان تصریح کرد: اگرچه مسئولان برگزاری مسابقات فقط در مورد حوادث داخل ورزشگاه مسئول هستند اما برای خارج از ورزشگاه نیز تمامی تمهیدات از سوی شورای تامین انجام شده بود و  قرار شد که تماشاگران تیم میزبان بعد از تماشاگران تیم میهمان ورزشگاه را ترک کنند و این مصوبه شورای تامین است اما چرا این مصوبه اجرا نشد؟! همین مساله باعث ایجاد درگیری در بیرون از ورزشگاه شد. البته ماموران نیروی انتظامی و شورای تامین و تمامی مسئولان برگزاری مسابقات زحمت خود را کشیدند و همه کار کردند تا بازی به بهترین شکل ممکن برگزار شود و از آنها هم ممنون هستم ولی اگر مصوبه شورای تامین اجرایی می شد قطعا حوادث پایان بازی هم رخ نمی‌داد.

پاسخی بگذارید