داود مهابادی ؛
تاریخ: ۱۱:۵۰ :: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱
نام نویسنده: روح الله سلطانی
زاهدی‌فر داور خوبی نیست فقط استایل دارد و خوش‌تیپ است/گل صحیح و سالم عباس زاده بی دلیل مردود اعلام شد

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: اصفهانیان برای چینش داوران باید دقت کند، زاهدی‌فر داور خوبی نیست فقط استایل دارد و خوش‌تیپ است، این داور نمی‌تواند مثل فغانی و حیدری داوری کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،داود مهابادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص بازی با خونه به خونه و شکست مقابل این تیم اظهار داشت:‌متأسفانه شرایط آب و هوا و زمین نامساعد بود، بازی خوب و منطقی انجام دادیم اما تصمیمات داور با توجه به تلاش بچه ها در زمین تأثیرگذار بود و سوت‌هایی زد که به ضرر تیم نساجی بود. بعد از بازی کارشناسان معتقد بودند که گل عباس‌زاده کاملاً سالم بود، بیشتر سوت‌هایی که زد باعث شد تا جو بازی تغییر کند، حتی صحنه‌ای که تیم خونه به خونه به گل رسید، داور باید کرنر می‌گرفت، اما این تصمیم، تمرکز تیم ما را به هم ریخت و با توجه به اینکه تیم خونه به خونه اصلاً شایسته برد نبود، با تصمیم داور توانست پیروز از میدان خارج شود، حداقل نتیجه‌ای که می‌توانست در این بازی رقم بخورد تساوی بود.

وی در ادامه در خصوص شرایط جوی ورزشگاه خونه به خونه اظهار داشت: متأسفانه از ابتدا فحاشی ناموسی و رفتار ناشایست از سوی هواداران روی سکوها صورت گرفت، بعضی از اوقات بازی،داور سعی می‌کرد بازی را تعطیل کند، اما با اصرار مسئولین فدراسیون، بازی دوباره برگزار شد، متأسفانه شرایط جوی خوبی در ورزشگاه وجود نداشت، ولی باید از نیروی انتظامی تشکر کرد که تمام تلاش‌شان را کردند تا در ورزشگاه شرایط خوبی به وجود بیاید، ولی جو سکوها از ابتدا متشنج بود.

مها بادی در ادامه تأکید کرد: متأسفانه از ابتدا فحاشی به اعضای کادر فنی و سرپرست از سوی تماشاگران صورت گرفت، حتی از وسیله‌هایی مثل ترقه، نارنجک و سنگ استفاده کردند. من یادم است که اگر این اتفاق در بازی‌های آسیایی برای تیم‌های ایرانی می‌افتاد، چند هفته باشگاه از حضور هواداران محروم بودند، ولی نمی‌دانم آیا گزارش این بازی به کمیته انضباطی می‌رسد یا خیر و آیا مسئولین کمیته انضباطی این اتفاقات را بررسی می‌کنند؟

سرمربی نساجی مازندران در ادامه در خصوص عملکرد داوری گفت: آقای اصفهانیان برای چینش داوران باید دقت کند، زاهدی‌فر داور خوبی نیست فقط استایل دارد و خوش‌تیپ است، این داور نمی‌تواند مثل فغانی و حیدری داوری کند، در بیشتر تصمیم‌گیری‌ها ضعیف بود و واقعاً برای این بازی حساس به درد نمی‌خورد که قضاوت کند.

مهابادی در ادامه تأکید کرد:از زمانی که من به نساجی آمدم ۵ بازی است که در لیگ یک بازی کردیم، با توجه به نظر کارشناسان، ۳ گل ما که کاملاً درست بود در هر بازی مردود اعلام شد حتی ۳ پنالتی هم برای ما گرفته نشد، ۲ تای این صحنه ها که صددرصد پنالتی بود اما واقعاً تصمیم‌گیری داوران در هر بازی به ضرر ما بود و این اتفاق باعث می‌شود که ما امتیازها را به راحتی از دست بدهیم. بعد از باخت مقابل خونه به خونه، شاید فیلم عکس‌هایش را دیدید که چقدر هواداران نساجی ناراحت بودند و به حالت گریه به سمت خانه‌هایشان می‌رفتند. امیدوارم بیشتر در چینش داوران دقت شود.

وی در خصوص اینکه آیا از باشگاه خونه به خونه به دلیل فحاشی که دربی مازندران افتاد شکایت خواهید کرد، گفت: شکایت از باشگاه خونه به خونه برعهده باشگاه است و مسئولین باشگاه باید پیگیر این موضوع باشند و قطعاً‌این اتفاق رخ خواهد داد و ما از باشگاه خونه به خونه شکایت خواهیم کرد چرا که فحاشی‌ بسیار شدیدی به بازیکنان و کادر فنی نساجی شد.

سرمربی نساجی مازندران در پایان گفت:امیدوارم بازی‌های خوبی را در ادامه انجام بدهیم. مسئولان کمیته داوران از داورانی که تجربه خوبی دارند استفاده کنند تا حق تیمی ضایع نشود، در حال حاضر یک امتیاز هم از نان شب واجب‌تر است، ما باید جوابگوی ۲۰ هزار هوادار نساجی باشیم که با برد خوشحال می‌شوند و با شکست تیم بسیار ناراحت می‌شوند. امیدوارم در ادامه نتایج را جبران کنیم تا بتوانیم فاصله‌مان را با تیم‌های بالای جدول حفظ کنیم./فارس

پاسخی بگذارید