تاریخ: ۷:۴۷ :: ۱۳۹۴/۰۷/۰۲
نام نویسنده: sobhan

سرمربی دورتموند بعد از تساوی مقابل هوفنهایم در مصاحبه با شبکه تلویزیونی “اسکای” از عملکرد داور مسابقه ابراز نارضایتی کرد. به گزارش مازند اسپرت: ساعتی پیش بروسیا دورتموند در خانه هوفنهایم میهمان بود که در نهایت دو تیم به تساوی ۱ – ۱ رضایت دادند. بعد از این مسابقه، توماس توخل ،سرمربی دورتموند، به سوالات […]

سرمربی دورتموند بعد از تساوی مقابل هوفنهایم در مصاحبه با شبکه تلویزیونی “اسکای” از عملکرد داور مسابقه ابراز نارضایتی کرد.

به گزارش مازند اسپرت: ساعتی پیش بروسیا دورتموند در خانه هوفنهایم میهمان بود که در نهایت دو تیم به تساوی ۱ – ۱ رضایت دادند.
بعد از این مسابقه، توماس توخل ،سرمربی دورتموند، به سوالات خبرنگار شبکه تلویزیونی “اسکای” پاسخ داد.
آقای توخل نیمه اول را چطور دیدید؟
-در آن نیمه بازی تیم ما روان و هدفمند نبود و نتوانستیم در گلزنی خطرناک ظاهر شویم. اگرچه بر توپ و میدان تسلط داشتیم اما یک چیزهایی کم بود؛ به قدر کافی فشار نمی‌آوردیم، منطقی بازی نمی‌کردیم و ضربات آخر را خوب نمی‌زدیم. احساس می‌کردم دور خودمان می‌چرخیدیم.

متس هوملس بعد از پایان مسابقه صدایش را بلند کرده بود. آیا این حرکت قابل درک است؟
-قطعا. لزومی نداشت دقایقی پیش از پایان نیمه اول از حریف عقب بیفتیم. البته در نیمه دوم بسیار بسیار خوب کار کردیم و موقعیت‌های متعددی به وجود آوردیم که کاملا می‌توانستند برای تعیین نتیجه کفایت کنند، اما نشد. متس کاپیتان تیم ماست و این خوب است که او برای هم‌بازی‌هایش قاطعیت از خود نشان دهد، البته من اصلا متوجه نشدم که چنین اتفاقی رخ داد. حالا لازم نیست عزا بگیریم؛ ما در هفته ششم فصل جدید برای اولین بار مساوی کردیم ولی شکست نخوردیم. نیمه اول هم آنقدرها فاجعه نبود، نیمه دوم که عالی ظاهر شدیم.

درمورد آن صحنه که تولجان در محوطه جریمه هوفنهایم توپ را با دست کنترل کرد چه نظری دارید؟
-گونزالو کاسترو سانتر کرد، سپس تولجان در حرکتی غیر طبیعی با دست روی این توپ اثر گذاشت؛ این صحنه یک هند پنالتی آشکار بود، اما شانس با هوفنهایم یار شد و بدشانسی با ما. من فکر می‌کنم اگر پنالتی اعلام شده بود و ما نتیجه را به نفع خود تغییر می‌دادیم، هوفنهایم دیگر شانسی برای بازگشت نداشت.

تحلیل شما از وضعیت صدر جدول چیست؟
-راستش در اینباره هیچ حرفی برای گفتن ندارم. فقط اینکه باید مراقب باشیم حس بازنده‌ها را پیدا نکنیم، چرا که این نتیجه برای ما شکست نبود. تیم ما امروز موقعیت‌های زیادی داشت اما از لحاظ تصمیمات داوری بدشانسی آوردیم. حالا نوبت بازی یکشنبه در سیگنال ایدونا پارک است. آنجا همه امکاناتی برای پیروز شدن دوباره مهیاست.

منبع:ورزش سه

پاسخی بگذارید