تاریخ: ۱۶:۲۸ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
نام نویسنده: sobhan

علیرضا منصوریان در پایان اولین تمرین سیدجلال حسینی به همراه این تیم گفت از اختلاف بین برانکو و سیدجلال استفاده کردیم و او را نفتی کردیم.   به گزارش “مازند اسپرت “، سرمربی نفت در پاسخ به علل جذب سیدجلال در نفت تهران گفت: ما به بازیکنانی با خصوصیت سیدجلال کاملا نیازداشتیم. او را جذب […]

علیرضا منصوریان در پایان اولین تمرین سیدجلال حسینی به همراه این تیم گفت از اختلاف بین برانکو و سیدجلال استفاده کردیم و او را نفتی کردیم.

 

به گزارش “مازند اسپرت “، سرمربی نفت در پاسخ به علل جذب سیدجلال در نفت تهران گفت: ما به بازیکنانی با خصوصیت سیدجلال کاملا نیازداشتیم. او را جذب کردیم و مهمترین دلیل آن خصوصیات اخلاقی، فنی و تجربه بین المللی این بازیکن بود.

وی ادامه داد: تا جایی که اطلاع دارم اختلافی بین پرسپولیسی ها و سیدجلال وجود نداشت و تنها اختلاف بین برانکو و این بازیکن بود و باشگاه نفت از این اختلاف بهترین سود را برد و این بازیکن را جذب کرد. بازیکنی با بیش از صد بازی مطمئنا برای نفت تهران که در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد، مفید خواهد بود و از تجربه بین المللی او استفاده خواهیم کرد.

منصوریان ادامه داد: فصل گذشته با چنین تجربه ای با حضور غلامرضا رضایی در خط حمله و ایمان مبعلی در خط هافبک استفاده کردیم و امسال با از دست دادن دو مدافع میانی مان به دنبال این بودیم که بازیکنانی با کیفیت بالاتر جذب کنیم. مطمئنا دوسانتوس و سیدجلال حسینی می توانند در این زمینه کمک زیادی به ما کنند.

علیرضا منصوریان درباره احتمال کاپیتانی سیدجلال در این تیم گفت: جلال حسینی به زودی قراردادش را با نفت امضا خواهد کرد. شرایط کاپیتانی در نفت تهران متفاوت است در حال حاضر ما طبق روال گذشته عمل خواهیم کرد و علی عزتی بازیکن با سابقه این تیم است و همچنین کاپیتان ما خواهد بود. سیدجلال هم بازیکنی با تجربه ملی بالا که یکی از گزینه هاست. ایمان مبعلی نیزاز سال ۲۰۰۲ در تیم ملی حضور داشته و یکی از باتجربه های دیگر تیم ماست. ما وحید حمدی نژاد را نیز در این زمینه داریم.

سرمربی نفت تهران در پایان این وعده را به هواداران پرسپولیس داد که پیام صادقیانی آماده را دوباره به تیم آنها بازگرداند: پیام صادقیان بعد از رفتن علی دایی پشتوانه اش را از دست داد و به نوعی طرد شد درست است این بازیکن هم اشتباهاتی داشته اما باید کادرفنی به عنوان برادر بزرگتر به او کمک کند. من همین جا قول می دهم این بازیکنان در پایان امسال به تیم ملی بازگردد و من هم تمام کمکم را به او با توجه به خواسته اش خواهم کرد تا پیام صادقیان آماده را تحویل تیم ملی دهیم می دانم که او دوست دارد به تیم ملی بازگردد و به تیم سابقش نیز بازگردد. من همین جا قول می دهم تمام تلاشم را برای کمک کردن به او انجام دهم و پیام صادقیانی آماده به تیم ملی و پرسپولیس تحول دهیم.

پاسخی بگذارید