تاریخ: ۷:۴۴ :: ۱۳۹۴/۰۷/۰۲
نام نویسنده: sobhan

ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی به انتقاد از اتحادیه فوتبال انگلیس، پس از بخشش کارت قرمز مستقیم گابریل و ۳ جلسه محرومیت برای دیگو کاستا پرداخت. به گزارش مازند اسپرت:چلسی هفته ی گذشته مقابل آرسنال به پیروزی رسید که طی آن، درگیری بین گابریل و دیگو کاستا پیش آمد که داور در نهایت با اخراج گابریل، […]

ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی به انتقاد از اتحادیه فوتبال انگلیس، پس از بخشش کارت قرمز مستقیم گابریل و ۳ جلسه محرومیت برای دیگو کاستا پرداخت.

به گزارش مازند اسپرت:چلسی هفته ی گذشته مقابل آرسنال به پیروزی رسید که طی آن، درگیری بین گابریل و دیگو کاستا پیش آمد که داور در نهایت با اخراج گابریل، قائله را خاتمه داد. با این حال، تصاویر تلویزیونی نشان می‌داد که دیگو کاستا مقصر اصلی این موضوع بود و اتحادیه تصمیم گرفت کارت قرمز گابریل را بخشیده و کاستا را ۳ جلسه محروم کند.

مورینیو به انتقاد از اتحادیه پرداخت و گفت::” نمی‌توان شکستگی پا(ضربه گابریل به دیگو کاستا) را با یک بحث مردانه مقایسه کرد. نمی‌توان واقعا یک پا که در معرض شکستگی است را با یک بحث مردانه مقایسه کرد. بیش از این صحبتی در این زمینه نمی‌کنم زیرا مثلا‌هایش بیشتر ممکن است بحث را عمیق و احساسی کند و یک محرومیت طولانی برای من داشته باشد. تیم من به این موضوع نیاز ندارد. ما بازیکن مهمی را برای ۳ جلسه از دست دادیم و نمی‌خواهیم مربی را هم از دست بدهیم بنابراین آرام و ساکت هستیم.”

منبع:ورزش سه

پاسخی بگذارید