تاریخ: ۷:۴۱ :: ۱۳۹۴/۰۷/۰۲
نام نویسنده: sobhan

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال عنوان کرد که از پیروزی تیمش مقابل تاتنهام و واکنش شاگردانش به شکست مقابل چلسی و دینامو، بسیار خوشحال است. به گزارش مازند اسپرت:شاگردان ونگر در طول هفته ی گذشته، مقابل دینامو زاگرب و چلسی شکست خورده بودند و دیدار حساسی در جام اتحادیه مقابل آرسنال داشتند. با این حال، توپ‌چی […]

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال عنوان کرد که از پیروزی تیمش مقابل تاتنهام و واکنش شاگردانش به شکست مقابل چلسی و دینامو، بسیار خوشحال است.

به گزارش مازند اسپرت:شاگردان ونگر در طول هفته ی گذشته، مقابل دینامو زاگرب و چلسی شکست خورده بودند و دیدار حساسی در جام اتحادیه مقابل آرسنال داشتند. با این حال، توپ‌چی ها موفق شدند در نهایت با نتیجه ۲-۱ تاتنهام را شکست دهند و به دور بعد صعود کنند.

ونگر در مصاحبه با Sky Sports گفت:”بازی خیلی حساسی بود. فکر می‌کنم واکنش خیلی خوبی به شکست‌ها نشان دادیم، چه از لحاظ فیزیکی و چه روحی روانی.”

با وجود اینکه فلامینی دو گل آرسنال را به ثمر رساند، ونگر به تمجید از عملکرد الکسیس سانچز پرداخت و گفت:” او (سانچز) تاثیر مستقیمی روی بازی داشت. فکر می‌کنم در همین لحظه، تاتنهام از لحاظ فیزیکی دچار مشکل شده بود که به ما فضای خوبی برای بازی کردن داد. بارها گفته بودم که باید ترکیب مناسب تیم را برای هر بازی چینش کنم. بحث آماده بودن و آماده نبودن خیلی مطرح نیست بلکه بحث پیدا کردن ترکیبی مناسب برای تیم است.”

منبع:ورزش سه

پاسخی بگذارید