تاریخ: ۱۶:۳۶ :: ۱۳۹۴/۰۷/۰۱
نام نویسنده: sobhan

بروسیا دورتموند در فصل جاری، یک بار دیگر به جدی ترین رقیب بایرن مونیخ در راه کسب عنوان قهرمانی تبدیل شده است.   به گزارش “مازنداسپرت“، دورتموند سال های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ موفق شد عنوان قهرمانی بوندسلیگا را تصاحب کند اما بایرنی ها در سه فصل اخیر موفق شده اند عناوین قهرمانی را درو کرده […]

بروسیا دورتموند در فصل جاری، یک بار دیگر به جدی ترین رقیب بایرن مونیخ در راه کسب عنوان قهرمانی تبدیل شده است.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، دورتموند سال های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ موفق شد عنوان قهرمانی بوندسلیگا را تصاحب کند اما بایرنی ها در سه فصل اخیر موفق شده اند عناوین قهرمانی را درو کرده و دورتموند را پشت سر بگذارند. زردپوشان پس از پشت سر گذاشتن یک فصل نه چندان خوب، امسال یک بار دیگر به جدی ترین رقیب بایرن تبدیل شده اند.آنها هر ۵ مسابقه ابتدای فصل خود را برده اند و با یک بازی کمتر، پشت سر بایرن قرار دارند.

فلیکس ماگات، سرمربی سابق بایرن، در گفتگو با بیلد و در مورد شانس دورتموند برای قهرمانی در این فصل گفت:” خیر؛ دورتموند نمی تواند امسال قهرمان آلمان شود. آنها به سختی بتوانند مانع قهرمانی بایرن شوند. نمی توان جلوی این بایرن ایستادگی کرد. به عقیده من، بایرن تا ۱۰ سال دیگر نیز بر بوندسلیگا حکمرانی کرده و قهرمانی را از آن خود خواهد کرد.”

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید