تاریخ: ۱۸:۳۵ :: ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

در نخستین روز از مسابقات بین المللی فجرکاپ نتایج مرحله مقدماتی بانوان مشخص شد و مراسم افتتاحیه نیز برگزار گردید.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از فدراسیون بدمینتون، اولین روز از بیست و هفتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون دهه فجر در قسمت بانوان صبح امروز دوشنبه در سالن ورزشی مادران و کودکان شهرستان زنجان در قسمت دونفره و یک نفره برگزار شد.

در رقابتهای امروز در قسمت یک نفره الهه سپیدان، هاله همدانچی، لی زی یی از مالزی، نسترن کرمی، ستایش عبدالکریمی و حنانه یعقوب زاده با پیروزی برابر حریفان خود به جدول اصلی راه یافتند. در قسمت دونفره نیز ستایش عبدالکریمی و هاله همدانچی، الناز فیض منش و پگاه کامرانی، پریا اسکندری و رومینا تاجیک، نسیم صفایی و حنانه یعقوب زاده، ثمین عابد خجسته و هدیه شمش با پیروزی برابر حریفان خود به مرحله یک چهارم نهایی دونفره بانوان راه یافتند

*مراسم  افتتاحیه برگزار شد

مراسم افتتاحیه بیست و هفتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون دهه فجر بعدازظهر امروز دوشنبه (۱۶/۱۱/۱۳۹۶) با حضور محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون، درویش امیری استاندار محترم استان زنجان علی خلیلی مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان زنجان، معاونین وزارت ورزش و جوانان و نمایندگان محتر شهر زنجان در مجلس و سایر مسوولان این استان در سالن اختصاصی بدمینتون شهرستان زنجان برگزار شد.

در این مراسم که با حضور ورزشکاران ۱۵ کشور خارجی و ملی پوشان بدمینتون کشورمان، مربیان، داوران، معاونین محترم استانداری شهرستان زنجان، معاونین اداری ورزش و جوان این استان و تعداد کثیری از ورزش دوستان برگزار شد، نخست تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم قرائت گردید و سپس سرود پرافتخاری کشورمان نواخته شد.

پس از آن محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون کشورمان به میهمانان خیرمقدم گفت و ضمن تشکر از همه مسئولین که در برگزاری این رقابت ها کمک و همکاری کرده اند، اظهار امیدواری کرد که مسابقات خوبی را شاهد باشیم.

پس از آن رژه تیم های حاضر و داوران این رقابتها در محل سالن برگزار شد و آغاز بیست و هفتین دوره این رقابتها با پرتاب نمادین توپ بدمینتون از سوی آرش همتی به محل زمین بدمینتون رسما آغاز گردید.

بیست و هفتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجرکاپ در روزهای شانزدهم لغایت نوزدهم بهمن ماه جاری با حضور بازیکنان ۱۵ کشور خارجی به همراه ملی پوشان بدمنیتون کشورمان و با جوایز ۲۵ هزار دلاری در قسمت بانوان و آقایان در قسمت یک نفره و دونفره در سالن اختصاصی بدمینتون شهرستان زنجان برگزار می شود.

 

/فارس

پاسخی بگذارید