تاریخ: ۹:۳۹ :: ۱۳۹۴/۰۷/۰۱
نام نویسنده: sobhan

آنخل دی‌ماریا، ستاره پاری سن ژرمن عنوان کرد که از دیدن کیفیت زلاتان متعجب شده است.   به گزارش “مازنداسپرت“، دی ‌ماریا در تابستان با ۴۴ میلیون پوند از منچستریونایتد به پاری سن ژرمن پیوست. در حالی که او شروع بسیار خوبی در پاری سن ژرمن داشت، زلاتان به دلیل مصدومیت نتوانست مثل فصل‌های پیش، […]

آنخل دی‌ماریا، ستاره پاری سن ژرمن عنوان کرد که از دیدن کیفیت زلاتان متعجب شده است.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، دی ‌ماریا در تابستان با ۴۴ میلیون پوند از منچستریونایتد به پاری سن ژرمن پیوست. در حالی که او شروع بسیار خوبی در پاری سن ژرمن داشت، زلاتان به دلیل مصدومیت نتوانست مثل فصل‌های پیش، درخشان ظاهر شود. با این حال، دی‌ماریا عنوان کرد که از دیدن مهارت‌ها و استعداد زلاتان، متعجب شده است.

او گفت:” من با لیونل مسی، رونالدو و وین رونی بازی کرده ام و حالا شانس بازی کردن با ایبرا را هم دارم. هیچگاه متوجه نشدم که او چه بازیکن خوبی است. با وجود اینکه قد بلند است، حرکاتش فوق‌العاده است. از روزی که به اینجا آمدم، با دیدن حرکاتش متعجب شدم. خوشبختانه خیلی با هم هماهنگیم زیرا به نظرم او کیفیت خیلی بالایی دارد که آن را به تیم اضافه می‌کند.”

دی‌ماریا سپس به تمجید از مسی پرداخت و گفت:”چیزی برای توصیف لئو نمی‌توان گفت. تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که به جز جام‌هایی که در فوتبال کسب کرده، خارج از زمین هم یک انسان عالی و دوستی فوق‌العاده است. او خارج از زمین هم مثل داخل زمین است. انسانی آرام و خیلی خوب. فکر می‌کنم به خاطر اینکه از فوتبال لذت می‌برد، توانسته این دستاوردها را کسب کند.”

دی‌ماریا درباره تقابل با تیم سابقش، رئال مادرید در چمپیونزلیگ گفت:” وقتی به پاریس امدیم، به همسرم گفتم که مطمئنم در قرعه کشی با رئال روبرو خواهیم شد. نمی‌دانم چطور از من استقبال می‌شود ولی ما دسیما و جام‌های زیاد دیگری در آنجا کسب کردیم و در بازی آخرم مقابل اتلتیکو، با اینکه هواداران می‌دانستند من به یونایتد خواهم پیوست، به شدت من را تشویق کردند. فکر می‌کنم بازگشت به برنابئو فوق‌العاده است و اگر گلزنی کنم، خوشحالی نمی‌کنم. هر چیزی که با باشگاه به دست آوردم هنوز در قلب من است.”

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید