تاریخ: ۹:۳۳ :: ۱۳۹۴/۰۷/۰۱
نام نویسنده: sobhan

لورن بلان، سرمربی پاری سن ژرمن عنوان کرد که از گلزنی زلاتان تعجب نکرده است.   به گزارش “مازنداسپرت“، ابراهیموویچ شب گذشته موفق شد گل سوم تیمش در برتری ۳-۰ مقابل گونگامپ را به ثمر برساند. همچنین مهاجم سوئدی در جریان بازی یک پنالتی نیز از دست داد. با این حال، بلان عنوان کرد که […]

لورن بلان، سرمربی پاری سن ژرمن عنوان کرد که از گلزنی زلاتان تعجب نکرده است.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، ابراهیموویچ شب گذشته موفق شد گل سوم تیمش در برتری ۳-۰ مقابل گونگامپ را به ثمر برساند. همچنین مهاجم سوئدی در جریان بازی یک پنالتی نیز از دست داد. با این حال، بلان عنوان کرد که از دیدن عملکرد خوب زلاتان در این بازی تعجب نکرده است.

او گفت:” زلاتان بیش از دیدار‌های قبلی دوندگی داشت. باید در مورد او صبور بود و سپس می‌بینید که گلزنی را شروع می‌کند. نباید از گلزنی او تعجب کرد.او بازیکن بزرگی است و می‌خواهد این را ثابت کند.”

بلان سپس به تمجید از همکاری زلاتان و دی‌ماریا پرداخت و گفت:” زلاتان با دی‌ماریا خیلی خوب هماهنگ شده است. بازیکنان بزرگ همیشه راهی برای درک بهتر از یکدیگر پیدا می‌کنند. این موضوع درباره کاوانی نیز صدق می‌کند. ما مثلث هجومی داریم که از بازیکنان متفاوت با کیفیت‌های مختلف تشکیل شده است.”

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید