تاریخ: ۷:۴۲ :: ۱۳۹۴/۰۷/۰۱
نام نویسنده: sobhan

مازند اسپرت /بیک زاده:سال گذشته هم استقلال تا هفته دهم صدرنشین بود ورزش > لیگ برتر – هاشم بیک زاده مدافع راست صبا، در بازی با تراکتورسازی برخوردی با مهاجم حریف داشت که از نظر داور پنالتی بود. به گزارش مازند اسپرت ؛ اما بعد از این بازی دایی اعتقاد داشت داور اشتباه کرده و نباید پنالتی […]

مازند اسپرت /بیک زاده:سال گذشته هم استقلال تا هفته دهم صدرنشین بود

ورزش > لیگ برتر – هاشم بیک زاده مدافع راست صبا، در بازی با تراکتورسازی برخوردی با مهاجم حریف داشت که از نظر داور پنالتی بود.

به گزارش مازند اسپرت ؛ اما بعد از این بازی دایی اعتقاد داشت داور اشتباه کرده و نباید پنالتی می گرفت. چند کارشناس داوری هم روی این موضوع تاکید کردند اما در برنامه ۹۰ فنایی کارشناس داور اعلام کرد بیک زاده روی بازیکن تراکتور خطای پنالتی گرفت. بیک زاده اما در این باره توضیح می دهد: «به نظر خودم که پنالتی نبود. عادل فردوسی پور هم چند بار به فنایی گفت که برخوردی نداشت. من دیدم که آقای غیاثی گفته بود حرکت بیک زاده پنالتی نبود ولی به هر حال اختلاف نظر وجود دارد و فنایی گفت که پنالتی بود.»
بیک زاده در توضیح این صحنه می گوید: «من آمدم بچرخم که بازیکن آنها پایش را جلوی پای من گذاشت. تازه پایم را زود کشیدم تا خطا نشود. برخوردی نداشتم و فکر کنم در ۹۰ هم کاملا مشخص بود. حالا داور پنالتی گرفته و تمام شده. اما اختلاف سلیقه درباره آن صحنه وجود دارد. نظر کارشناس ها یکی نیست.»
هاشم درباره صبا و نتایجی که تیم شان گرفته: «تیم خوبی داریم. مطمئن باشید صبا در آینده نتایج بهتری خواهد گرفت. مثلا در همین بازی تراکتورسازی باید برنده می شدیم. پنالتی مان را گل نکردیم و تراکتوری ها در برگشت پنالتی گرفتند و گل زدند. کمی بدشانس هستیم وگرنه جایگاه مان بهتر از این بود.»
بازیکن سابق استقلال درباره نتایج این تیم در لیگ برتر هم می گوید: «استقلال خوب نتیجه گرفته و امیدوارم در ادامه راه هم موفق باشد ولی قطعا راه سختی در انتظار این تیم است. سال گذشته ما هم تا هفته دهم در صدر بودیم و همه را می بردیم ولی در ادامه ناکام ماندیم. امیدوارم این اتفاق برای استقلال امسال نیفتد. تا اینجا که خوب پیش رفته اند و دعا می کنم در ادامه هم موفق باشند.»

پاسخی بگذارید