تاریخ: ۷:۳۹ :: ۱۳۹۴/۰۷/۰۱
نام نویسنده: sobhan

مازند اسپرت :حاصل باخت های متوالی والیبال/پیامک های پولی روی اعصاب تعطیل! ورزش > والیبال – شکست های متوالی تیم ملی والیبال در ژاپن یک اتفاق مهم را برای والیبال ایران به همراه داشت، اینکه دیگر کسی برای این تیم پیامک پولی نمی فرستاد! به گزارش مازند اسپرت ؛ بعد از شکست های متوالی تیم ملی والیبال […]

مازند اسپرت :حاصل باخت های متوالی والیبال/پیامک های پولی روی اعصاب تعطیل!

ورزش > والیبال – شکست های متوالی تیم ملی والیبال در ژاپن یک اتفاق مهم را برای والیبال ایران به همراه داشت، اینکه دیگر کسی برای این تیم پیامک پولی نمی فرستاد!

به گزارش مازند اسپرت ؛ بعد از شکست های متوالی تیم ملی والیبال در جام جهانی والیبال ، دیگر اقبال عمومی از تیم ایران به شدت کاهش یافته است. والیبال ایران که برای رسیدن به خودکفایی امید زیادی از درآمدزایی با حمایت های پیامکی مردم داشت و برای هر پیامک مردمی به درآمد ۲۰۰ تومانی می رسید ، در تمام طول این مدت بازی ها به رغم همه انتقادهایی که به تبلیغات و گفته های مجری این برنامه بود ، بازی ها با اجرای روی اعصاب حسینی ، روی آنتن می رفت. کسی که خودش بارها و بارها گفت اصلا نمی داند والیبال چیست. اینکه او روی آنتن می گفت پیامک بدهید تا تیم ملی والیبال ببرد ، شرایط را طوری کرده بود که همراه با باخت ها و ناکامی های تیم ، این گفته های آقای شومن حسابی بینندگان را کلافه کرده بود. شکست تیم ملی در بازی های مختلف این جام سبب شد تا برای بازی آخر با مصر ، بدون این پیامک های روی اعصاب روی آنتن رفت.

پاسخی بگذارید