با برگزاری دیدارهای جذاب و مهیج؛
تاریخ: ۲۱:۳۱ :: ۱۳۹۶/۱۱/۱۱
نام نویسنده: آرمان رسول پور
رسانه ورزش و پیشکسوتان قائمشهر با برتری برابر حریفان فینالیست جام فجر شدند

عصر امروز چهارشنبه ۱۱ بهمن،به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر، تورنمنت چهارجانبه( جام فجر) با حضور چهار تیم رسانه ورزش مازندران، پیشکسوتان قائمشهر، پیشکسوتان ساری و پیشکسوتان نکا در چمن مصنوعی مجموعه ورزشی داراب مرکز استان به میزبانی رسانه ورزش برگزار شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،عصر امروز چهارشنبه ۱۱ بهمن،به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر، تورنمنت چهارجانبه( جام فجر) با حضور چهار تیم رسانه ورزش مازندران، پیشکسوتان قائمشهر، پیشکسوتان ساری و پیشکسوتان نکا در چمن مصنوعی مجموعه ورزشی داراب مرکز استان به میزبانی رسانه ورزش برگزار شد.
در دیدار اول این تورنمنت ، پیشکسوتان ساری و قائمشهر در دیداری جذاب و تماشایی به مصاف هم رفتند.
این دیدار در وقت های قانونی با تساوی دو دو به پایان رسید و در ضربات پنالتی این قائمشهری ها بودند که موفق شدند با نتیجه ۳ بر ۱ تیم ساری را شکست دهند و در مجموع با نتیجه ۵ بر ۳ به فینال این تورنمنت راه پیدا کنند.
گل های قائمشهری ها توسط فریبرز عابدینی و علی صداقت به ثمر رسید و گل های ساروی ها توسط رضا مسعودی و اصغر باقری زده شد.
در دومین دیدار تیم یکدست پیشکسوتان نکا و رسانه ورزش مازندران به مصاف هم رفتند.
در این دیدار پرگل و تماشایی که از جذابیت خاصی برخوردار بود، تیم رسانه ورزش در نهایت موفق شد با نتیجه سه بر دو پیشکسوتان نکا را شکست دهد .
ای نتیجه در حالی رقم خورد که هر دو تیم موقعیت های خوبی را در طول بازی به دست آوردند و در دقایق پایانی نکایی حملات شدیدی را روی دروازه رسانه خلق کردند اما موفق به گرفتن نتیجه در این دیدار نشدند تا رسانه دیگر فینالیست این تورنمنت شود.
گل های رسانه ورزش در این دیدار توسط علی احمدی ۲ گل و فتاح رحیمی به ثمر رسیده شد و گل های نکایی ها توسط اصغر قاسمیان و محمد آزاده زده شد.
گفتنیست؛ دیدار رده بندی و فینال این تورنمنت روز دوشنبه ۱۶ بهمن در مجموعه ورزشی داراب برگزار خواهد شد .

 

پاسخی بگذارید