مدیرکل ورزش و جوانان مازندران عنوان کرد ؛
تاریخ: ۲۲:۲۵ :: ۱۳۹۶/۱۱/۰۸
نام نویسنده: علی احمدی
حبیب حسین زادگان :کارنامه ورزش مازندران پس از انقلاب اسلامی بی نظیر است

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در گفتگوی زنده رادیویی با صدای مازندران گفت: کارنامه ورزش مازندران پس از انقلاب اسلامی بی نظیر و درخشان بوده است

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حبیب حسین زادگان درگفتگویی، اظهار داشت: کارنامه ورزش مازندران بعد از انقلاب اسلامی تاکنون بی نظیر بوده است.
وی با بیان اینکه تحقق استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی برخاسته از اراده ملت و از جمله آرمان‌های این انقلاب بوده است، افزود: امروز در حالی سی و نهمین سال پیروزی انقلاب را جشن می‌گیریم که عملکرد خوبی در ورزش مازندران داشته ایم.
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه توسعه ورزش در مازندران هر سال روند رو به رشدی دارد و شاخص های توسعه خود گویای امر است به دستاورد ها و افتخارات ورزش مازندران اشاره نمود.
وی در خصوص عملکرد دولت تدبیر و امید در سال های اخیر خاطرنشان کرد: این دولت تمام همت و تلاش خود را به کار گرفته است تا با تدبیر مشکلات را مرتفع و زمینه نشاط و امید را در جامعه فراهم کند و تاکنون دستاوردهای ارزشمندی برای سربلندی و اقتدار ایران اسلامی به ارمغان آورده است.
حسین زادگان عنوان کرد: اولین مدال طلای المپیک ایران را امام علی حبیبی کسب کرده است و آخرین آن را نیز حسن یزدانی دیگر دلاور مازندرانی از آن خود کرده است ، همچنین اولین مدال المپیکی را پس از انقلاب نیز توسط عسکری محمدیان در بازی های سئول کسب شده است.

پاسخی بگذارید