تاریخ: ۲۰:۱۵ :: ۱۳۹۶/۱۱/۰۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

در ادامه مسابقات اولین مرحله لیگ کاراته وان پاریس، صالح اباذری و کاتای تیمی مردان به مدال برنز مسابقات دست یافتند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، سومین و آخرین روز از اولین مرحله لیگ جهانی کاراته وان در سال ۲۰۱۸ که با حضور ۷۵۶ کاراته کا از ۸۱ کشور در شهر پاریس فرانسه در حالی پیگیری می‌شود که نمایندگان کشورمان برای رسیدن به مدال به روی تاتامی رفتند.

در ادامه مسابقات صالح اباذری دیگر نماینده این وزن ابتدا حریفی از ایتالیا را ۵ بر صفر برد. در دومین دیدار پس از تساوی یک بر یک مقابل کاراته کا هلند برنده مبارزه شد. سپس حریف مراکشی را ۳ بر یک از پیش رو برداشت و در چهارمین دیدار مقابل سجاد گنج زاده ۳ بر یک مغلوب شد. و در جدول شانس مجدد موفق شد اسلوبودان بیتویچ از صربستان را ۳ بر یک شکست دهد .
اباذری برای کسب مدال برنز به مصاف ایوان کیپیچ از بوسنی رفت و به برتری ۶ بر ۵ رسید و صاحب مدال برنز این وزن شد.

در کاتای تیمی، تیم ابوالفضل شهرجردی، میلاد دلیخون و علی زند ابتدا ۵ بر صفر نماینده فرانسه را از پیش رو برداشت و در ادامه ۳ بر ۲ مغلوب تیم اسپانیا شد تا در دیدار رده بندی برابر تیم مالزی قرار گیرد. تیم ایران در این دیدار ۳ بر ۲ پیروز شد و به مدال برنز رسید.

لازم به ذکر است عصر امروز فینال اوزان مختلف برگزار خواهد شد که ذبیح اله پورشیب در منهای ۸۴ و سجاد گنج زاده در به اضافه ۸۴ کیلوگرم برای کسب مدال طلا به مصاف حریفان خود می روند.

 

/فارس

پاسخی بگذارید