تاریخ: ۲۰:۱۲ :: ۱۳۹۶/۱۱/۰۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی فجر سپاسی گفت: ماتیم بی ادعایی هستیم و سعی می‌کنیم به روند رو به رشدمان ادامه دهیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بعد از پیروزی یک بر صفر فجر سپاسی مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: همان‌طور که قبلاً اعلام کرده بودم بازی خیلی سختی با نفت داشتیم، این سختی بازی به طور کل در زمین مسابقات نمایان بود.

وی در ادامه گفت: تیم نفت یکی از تیم‌های خوب لیگ دسته اول است و همان‌طور که می‌دانید امروز اولین شکست خود را در این لیگ تجربه می‌کند.

سرمربی تیم فجر سپاسی گفت: در فوتبال همیشه کسی یا هر تیمی که از موقعیت‌ها بهتر استفاده کند، می‌تواند به پیروزی برسد. در این بازی هم نفت و هم فجر سپاسی موقعیت‌های زیادی برای گل‌زنی داشتند که خدا را شکر بازیکنان بهتر توانستند از موقعیت‌ها استفاده کنند و تک‌گل بازی را به ثمر برسانند و پیروز میدان شوند.

کلانتری در پاسخ به سؤالی که آیا فجر با این روند خوبی که از زمان حضور شما در این تیم به وجود آمده می‌تواند مدعی حضور در لیگ برتر باشد، گفت: من قبلا این حرف را زده‌ام و گفته‌ام تیم فجر یک تیم بی‌حاشیه هم در کادر فنی و هم در مدیریت باشگاه دارد. ما سعی می‌کنیم که همین روند را تا آخر فصل داشته باشیم و هیچ توجهی هم برای حضور در لیگ برتر نداریم. در کل ما یک تیم بی‌ادعا هستیم که با تلاش و کوشش بازیکنان و کادر فنی برای پیروزی در هر مسابقه به میدان می‌رویم.

وی گفت: ما در همین مقطع و با همین روند لیگ را ادامه می‌دهیم و هیچ وقت مدعی حضور در لیگ برتر نمی‌باشیم و از یک بردی که با یک تیم صدر جدولی به‌دست آورده‌ایم مغرور نمی‌شویم.در یک کلام می‌گویم که امروز ما یک بازی بزرگ را پیروز شدیم و این پیروزی را به مردم خوب شیراز و هواداران باشگاه تبریک می‌گویم.

کلانتری در پایان در مورد داوری این دیدار گفت:‌ داوری امروز نسبتاً خوب بود اما من فکر می‌کنم پنالتی دقیقه ۵+۹۰ که داور به ضرر ما اعلام کرد، قبل از این پنالتی روی دروازه‌بان ما خطایی صورت گرفته بود که البته باید فیلم این بازی را ببینم و آن وقت قضاوت کنم.

 

/فارس

پاسخی بگذارید