از نگاه دوربین سیاوش زمانزاده ؛
تاریخ: ۱۱:۳۶ :: ۱۳۹۶/۱۱/۰۷
نام نویسنده: روح الله سلطانی
همایش تقدیر از جامعه شطرنج شهرستان رامسر

تقدیر از جامعه شطرنج در شهرستان رامسر برگزار شد

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،ورزش شطرنج در شهرستان رامسر که علیرغم تغییر درراس خود به روند رو به رشد خود درچند سال اخیر ادامه داد حاج حسین حشمتی فرد پدر شطرنج رامسر و یکی از پیشکسوتان ارزشمند ورزش شهرستان رامسر هجده سال هدایت این هیات برعهده داشت توانست با توان بسیار بالا این ورزش را به اوج برساند و پس از آنکه به هردلیلی کنار رفت احسان صادق نحوی با تبعیت از این روند شطرنج شهر ستان رامسر در اوج حفظ کرد .. البته باید گفت نوع رفتار ریاست جوان و موفق هیات شطرنج شهرستان باعث شد که حشمتی فرد سایه حمایت خود را از شطرنج رامسر برندارد و درکنار این ورزش بایستد. روز چهارشنبه سوم بهمن ماه به مناسبت ولادت با سعاد ت حضر ت زینب (س ) همایش تقدیر ازپدر شطرنج رامسر ، پیشکسوتان ، بزرگسالان ، قهرمانان مختلف رده سنی و حامیان و اسپانسرها در فضای بسیار عالی و سالنی پر از جمعیت در کانو ن شهید سلیمان نژاد و با حضور مسئولین شهری برگزار شد .
در این همایش که همراه با سوپرایرز همراه بود و احسان قائم مقامی استاد بزرگ شطرنج و افتخار بزرگ این ورزش برای ورزشکاران شطرنج رامسر پیامی و یژه داشت . این پیام نشان از این است شطرنج رامسر خود را تا حدی رسانده می توان از آن بعنوان شهر اول غرب استان نام برد .
در بخش تجلیل این همایش نیز از پدر شطرنج شهرستان رامسر حاج حسین حشمتی فرد با اهدای یک تابلو فرش تجلیل شد . و نیز از پیشکسوتان این رشته اقایان اتحادی ، صنوبری ، شاهمنصوریان ، شاهمرادی و ابوذر و اسماعیل پوررستمی نیز تقدیر صورت گرفت .
درادامه نیز از شطرنج بازان. در رده بزرگسالان : الناز شعبانیان ، سیده فاطمه میر باقری ، علی آریا ، سهیل فضعلی ، امین پوررستمی ، سید سجاد نور اشرف الدین رسول طاهری و داود پور علی ، و از قهرمانان رده های سنی مختلف به همراه : نور افکن ، کریمی فتوکیان ، عباسپور ، ابولقاسمی ، نادری ، محرابی ، جمشید نژاد ، عامر ، بابایی ، اسدیان ، رضا سرو ش ، شفایی ، یو سف زاده و گلرخ و همچنین حامیان این رشته : هادی برومند ( رستوران هانی ) دکتر کرجبیانی ( داروخانه دامپزشکی )، مجید اسدیان ( معاون بانک توسعه و تعاون رامسر ) مهندس مجید درجانی ( عضو شورای شهررامسر ) ، جعفر لطیف زاده ( پیشکسوت ورزش و عضو سابق شورای شهررامسر ) ، میثم اسدیان ( شرکت پایدار سازه آداک رامسر ) ، حبیب مظفری (تالار و رستوران اکبر جوجه ) و سه خبرنگاران رسانه های مختلف :موسی عطو فت شمسی تصویربردار برنامه های مختلف ، حسین قاسمی به مناسبت روز پرستار و سیا وش زمان زاده روابط عمومی هیات نیز تجلیل شد . و همچنین در اقدامی از ویژه از سوی احسان صادق نحوی ریاست هیات شطرنج از پدرو مادر خود که همواره حامی وی بودندنیز تقدیر شد . از علی آزاد اشرافته ، رامتین مقدس و امیر محمدنراقی نیز تقدیر شد .
در این همایش نیز برنامه های مختلف دیگر اعم از اجرای موسیقی تو سط شطرنج بازان خردسال و برنامه های شاد و مفرحی برگزار شد .
از جمله اقدامات فرهنگی وورزشی این هیات نیز به برگزاری تورنمت جام حاج حسین حشمتی فردکه در سایت بین المللی نیز به ثبت رسیده و کمک به زلزله زدگان شطرنج بود . دراین همایش شهردار و بخشی از اعضای شورای شهر کتالم و سادات شهر نیز حضور داشتند که از سیده فاطمه میر باقری قهرمان بیماران خاص این رشته نیز تقدیر کردند . و همچنین ریاست اداره ورزش شهرستان رامسر با پیامش از موفقیتهای این رشته گفت .

پاسخی بگذارید