بابلی ها در پی انتقام بازی رفت هستند
تاریخ: ۰:۰۳ :: ۱۳۹۶/۱۱/۰۷
نام نویسنده: علی گرجی پور
بازی بزرگ همسایگان در ورزشگاه هفتم تیر/تغییرات دو تیم نکته قابل توجه ال مازنو

عصر یکشنبه دو نماینده استان مازندران در ورزشگاه هفتم تیر شهرستان بابل دربی حساس مازندرانی های لیگ دسته اول فوتبال کشور را برگزار خواهند کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفته بیست و یکم لیگ دسته اول کشور عصر یکشنبه با برگزاری دربی مازندرانی ها آغاز خواهد شد که دو تیم مازندارنی لیگ دسته اول از ساعت ۱۴:۰۰ در ورزشگاه هفتم تیر بابل به مصاف هم خواهند رفت.

در یکی از مهمترین دیدارهای این هفته تیم فوتبال خونه به خونه بابل به مصاف نساجی قائمشهر خواهد رفت که این دیدار از جذابیت خاصی برخوردار می باشد زیرا دربی مازندرانی ها در سال های اخیر هیچوقت خالی از حاشیه نبوده، اما همه امیدوارند تا در بازی حساس پیش رو با توجه به شرایط فنی دو تیم و جایگاهشان در جدول رده بندی شاهد بازی زیبایی از دو تیم به دور از حاشیه و جنجال باشیم.

“وضعیت فعلی دو تیم”

تیم فوتبال خونه به خونه بابل تغییرات زیادی را در کادر فنی خود داشت که جواد نکونام پس از کش و قوس های فراوان با مالک باشگاه از این تیم جدا شد و دراگان اسکوچیچ جایگزین وی شد که در اولین حضور خود موفق به کسب پیروزی ارزشمندی شد تا با روحیه بالا در بابل به مصاف تیم هم استانی خود برود.

نکته قابل توجه در تیم نساجی حضور دوباره محمد عباس زاده در این تیم است که در بازی گذشته مقابل آلومینیوم اراک و اولین حضورش گلزنی کرده و از محبوبیت زیادی در نزد هواداران نساجی برخوردار است و او امید اول نساجی چیان برای گلزنی در دربی مازندرانی نیز می باشد.

“نگاهی به بازی هفته گذشته دو تیم”

هر دو تیم در هفته گذشته در بازی های خود برنده بودند که خونه به خونه در یک بازی خارج از خانه مقابل صبا قم موفق به کسب پیروزی شد و نساجی نیز در قائمشهر با تک گل محمد عباس زاده از سد آلومینیوم اراک گذشت تا با انگیزه فراوان به استقبال جدال حساس دربی مازندران بروند.

“نگاهی به جایگاه دو تیم در جدول”

تیم فوتبال نساجی مازندران با ۱۱ برد و ۳ تساوی و ۶باخت ۳۶ امتیازی و در رده سوم جدول قرار دارند و در آنسوی میدان نیز تیم خونه به خونه بابل با ۹ برد و ۸ تساوی و ۳ باخت بعد از تیم هم استانی خود و در رده چهارم جدول لیگ آزادگان قرار دارد.

(به قلم علی گرجی پور)

پاسخی بگذارید