امسال هم جام والیبال را برای بانک سرمایه کنار بگذارند
تاریخ: ۱۰:۱۲ :: ۱۳۹۶/۱۱/۰۵
نام نویسنده: علی گرجی پور
مصطفی کارخانه: تیم قدرتمندی را داریم و شکست برایمان معنایی ندارد/جو ورزشگاه کار را تا حدودی برای ما سخت کرده بود

خیلی سخت وفشرده ای را در آمل برابر کاله برگزار کردیم، کاله با حمایت تماشاگرانش که خیلی خوب تشویق می شد، بازی خوب ومنسجمی داشت وتیم ما را خیلی تحت فشار قرار داده بود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه در گفتگو با ایرنا گفت: تلاشمان از آغاز مسابقات لیگ برتر والیبال کشور تاکنون برای قهرمانی بوده وامسال هم انتظار وتلاش ما براین هست که جام را برای ما کنار بگذارند.

مصطفی کارخانه چهارشنبه شب وپس ازپایان بازی تیمش بانک سرمایه برابر کاله مازندران در آمل بیان داشت: امیدواریم که با روحیه خوبی که داریم ، درپایان لیگ، جام قهرمانی را بالای سرببریم.
وی به این حواشی اطراف تیمش که بانک سرمایه با دراختیار داشتن بیشترین بازیکنان ملی پوش باعث شده تا دیگر تیم های لیگ برتری برای دوم شدن تلاش کنند، گفت: مگر درگذشته همین تیم کاله مازندران، بازیکنان ملی پوش را نداشت، یا تیم پیکان و متین ورامین در سالهای گذشته هم همین بوده است.
وی افزود: چرا برخی ها می نشینند ، حرف هایی می زنند که اصلا قشنگ وزیبنده نیست، درتمام دنیا حتی رئال مادرید ویا بارسلونا وخیلی از تیم های مطرح در حد بضاعتشان بازیکن می گیرند.
کارخانه ادامه داد که ابزار مربی، بازیکن است، سوال این هست که چطور تیم کاله، پیکان ، متین ودیگر تیم ها درسال های گذشته بازیکن ملی پوش داشتند، خوب بود، اما چی شده که الان ما بازیکنان ملی پوش داریم، بد شدیم.
وی ادامه داد، باید تو گفتارمان حداقل یک مقدار انصاف را رعایت کنیم ودر بیرون گود که نشستیم، زمین وزمان را بهم نریزیم، همواره باید اخلاق را نبازیم واین یک اصل مهم است.
سرمربی تیم بانک سرمایه تهران گفت: تیم ما اکنون در شرایط تیمی خیلی خوبی به سرمی برد واز مدیریت باشگاه تشکر می کنم که فرصت خوبی را برای کسب موفقیت ها فراهم کردند.
کارخانه افزود: خیلی سخت وفشرده ای را در آمل برابر کاله برگزار کردیم، کاله با حمایت تماشاگرانش که خیلی خوب تشویق می شد، بازی خوب ومنسجمی داشت وتیم ما را خیلی تحت فشار قرار داده بود.
وی خاطرنشان کرد، خیلی خوشحال هستم که یک بازی دیگر را با ۳ امتیاز پیروز شدیم و وضعیت خودمان را درجدول وبازی های مرحله حذفی بهتر کردیم.

پاسخی بگذارید