تاریخ: ۱۰:۳۲ :: ۱۳۹۶/۱۱/۰۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

هفته نهم و دهم لیگ برتر ووشوی باشگاه های کشور روز سه شنبه هفته جاری پیگیری می شود و در مهمترین مبارزه تیم های مدعی پارس جنوبی و دانشگاه آزاد به مصاف هم می روند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت فدراسیون ووشو، فصل جاری لیگ برتر ووشوی باشگاه‌های کشور در بخش مردان با حضور هشت تیم، پارس جنوبی، شهرداری ملارد، دانشگاه آزاد، باشگاه مقاومت، شهرداری دامغان، دانشگاه پیام نور، هیات البرز و پاس ناجا در یک گروه و به صورت رفت و برگشت برگزار می شود تا تیم های برتر مشخص شوند.
این رقابت‌ها روز سه شنبه هفته جاری با برگزاری هشت دیدار در آکادمی پیگیری می‌شود و در مهمترین دیدار تیم‌های پارس جنوبی و دانشگاه آزاد که در فصول اخیر رقبای اصلی برای رسیدن به عنوان قهرمانی بوده‌اند در رقابتی حساس و سرنوشت ساز به مصاف هم می روند.
پارس جنوبی در صورت برتری در این دیدار می تواند تا حدود زیادی قهرمانی خود را مسجل کند و دانشگاه آزاد نیز برای حفظ امید قهرمانی، تنها نیاز به کسب برتری دارد.

*برنامه دیدارها به شرح زیر است:
*هفته نهم
دانشگاه پیام نور – شهرداری ملارد
هیات البرز – پارس جنوبی
پاس ناجا – شهرداری دامغان
دانشگاه آزاد – باشگاه مقاومت
*هفته دهم
هیات البرز – شهرداری ملارد
پاس ناجا – دانشگاه پیام نور
دانشگاه آزاد – پارس جنوبی
باشگاه مقاومت – شهرداری دامغان
*هم اکنون، پارس جنوبی با ۲۴ امتیاز صدرنشین و دانشگاه آزاد با ۲۱ امتیاز در رتبه دوم قرار دارد.
پاس ناجا و باشگاه مقاومت با ۱۵ امتیاز و بر حساب تفاضل برد انفرادی به ترتیب در رتبه های سوم و چهارم ایستاده اند.
شهرداری دامغان با ۱۲، شهرداری ملارد با ۴، دانشگاه پیام نور با ۳ و هیات البرز با یک امنیاز در رتبه های بعدی قرار گرفته اند.

 

/فارس

پاسخی بگذارید