خیز پیش از دربی با دو برد شیرین !
تاریخ: ۱۶:۵۳ :: ۱۳۹۶/۱۱/۰۱
نام نویسنده: تحریریه
برد دراگانی شاگردان اسکوچیچ/شاه شاهی کرد و نساجی پادشاهی + نتایج و جدول

هفته بیستم لیگ دسته اول امروز با برگزاری هفت دیدار انجام شد که در مهمترین مسابقات بادران متوقف شد و دو تیم مازندارنی در آستانه دربی این استان به پیروزی رسیدند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفته بیستم لیگ دسته اول امروز با برگزاری هفت دیدار انجام شد که در مهمترین مسابقات دو تیم مازندارنی در آستانه دربی این استان به پیروزی رسیدند.

این هفته از رقابت ها از ساعت ۱۴ امروز با برگزاری ۸ دیدار به طور همزمان برگزار شد. در یکی از مهمترین دیدار های این هفته در قائمشهر تیم فوتبال نساجی این شهر برابر آلومینیوم اراک قرار گرفت. شاگردان مهابادی در این دیدار موفق شدند با یک گل حریف خود را شکست دهند و سه امتیاز ارزشمند این دیدار را از آن خود کنند.

محمد عباس زاده در اولین حضورش بعد از بازگشت به نساجی موفق شد با یک ضربه آکروباتیک سه امتیازی شیرین را برای نساجی به ارمغان بیاورد تا همچنان پادشاه هواداران نساجی باشد.

در دیگر دیدار تیم های مازندرانی تیم خونه به خونه با هدایت دراگان اسکوچیچ در دیداری خارج از خانه موفق شد حریف خود تیم صبای قم را با نتیجه دو بر یک شکست دهد. بابلی ها که در مسیر سفر به قم دچار سانحه رانندگی نیز شده بودند، موفق شدند از این دیدار خارج از خانه دست پر برگردند.

محمد قاسم‌نژاد و سجاد عاشوری گل های بابلی ها را در این دیدار به ثمر رساندند .

دو نماینده استان مازندران در آستانه دربی حساس و مازندرانی لیگ دسته اول فوتبال کشور با دست پر به سراغ این دیدار خواهند رفت.هر دو تیم با بردی که در این هفته به دست اورده اند با انگیزه زیادی برای برگزاری دیداری جذاب در هفته آینده به میدان خواهند رفت.

نتایج هشت بازی امروز به شرح زیر است:

برق شیراز ۳ – شهرداری ماهشهر ۴

گل‌ها: وحید جلالی‌نیا و حمید نوری و میلاد تاجی پنالتی برای برق، خیرالله ویسی آرا، شروین بزرگ، مهدی عبدی و فرشید پاداش برای شهرداری

اکسین یک- شهرداری تبریز صفر

گل‌: شاهین شفیعی (۹۰+۲)

مس کرمان ۲- راه آهن یک

گل‌ها: محمود مطلق‌زاده و شاهرخ غلام‌زاده پنالتی برای مس کرمان  و امیر حسین طاهونی برای راه آهن
داور به سود مس یک پنالتی گرفت که تیم راه آهن به نشانه اعتراض تیم را بیرون کشید. در نهایت این پنالتی در دقیقه ۱۰۳ بازی توسط غلام‌زاده به گل برتری مس کرمان تبدیل شد.

مس رفسنجان ۲ – فجر سپاسی یک

گل‌ها: سجاد حیدری (۲گل) برای مس رفسنجان

صبای قم یک – خونه به خونه بابل ۲

گل‌ها: محمد قاسم‌نژاد و سجاد عاشوری  برای خونه به خونه و علی احمدی برای صبا

بادران یک – ملوان انزلی یک

گل ها: مهرداد رضایی برای بادران و وحید حیدریه برای ملوان

ماشین‌سازی تبریز صفر – گل‌گهر سیرجان صفر

نساجی مازندران یک – آلومینیوم اراک صفر

گل‌: محمد عباس‌زاده( ۱۴)

اخراج: رسول سروش‌نیا از آلومینیوم

به گزارش مازنداسپرت؛ نفت مسجد سلیمان با وجود لغو دیدار مقابل ایرانجوان همچنان با ۴۲ امتیاز در صدر جدول قرار دارد. بادران که با توجه به لغو دیدار نفت مسجد سلیمان این فرصت را داشت تا فاصله خود را با حریف خود کمتر کند به یک تساوی رضایت داد تا با کسب امتیاز ۳۸ با ۴ اختلاف امتیاز نسبت به صدر در رده دوم جای بگیرد. نساجی با این برد ۳۶ امتیازی شد و در رده سوم باقی ماند. خونه به خونه با کسب ۳۵ امتیاز در ده چهارم ماند. نساجی و خونه به خونه در آستانه دربی مازندران هر دو  به پیروزی برسند.

 

پاسخی بگذارید