قابل توجه اداره ورزش و هیات شنا ؛
تاریخ: ۲۱:۰۹ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری
آقاي مديركل تنها استخر دولتي آمل در حال غرق شدن است!

طي روزهاي اخير قرار است تنها استخر دولتي شهرستان آمل به يك فرد خاص با اجاره بلند مدت داده شود

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،از آمل،طي روزهاي اخير خبري به دستمان رسيد كه قرار است تنها استخر دولتي شهرستان آمل به يك فرد خاص با اجاره بلند مدت داده شود.

استخر شهيد شيرزاد آمل معروف به استخر چاكسر تنها استخر دولتي آمل است كه طي ساليان اخير در يك حركت ارزشمند به هيات شنا آمل واگذار شده و اين هيات به واسطه در اختيار داشتن اين مكان ورزشي توانسته مسابقات و اردو هاي بسياري را برگزار نمايد و چندين مقام نيز كسب كند و استعدادهاس زيادي را شناسايي كرده و راهي تيمهاي ملي و استاني نمايد.

اما شنيده هاي خبرنگار مازنداسپرت حاكي از اين است كه برخي دست هاي پشت پرده طي هفته هاي اخير درصدد آن هستند تا با ايجاد رانت هاي مختلف و فشارهاي بالادست تنها استخردولتي آمل را تحت اختيار خود در آورند.

استخر چاكسر آمل به دليل دولتي بودن آن تنها استخري است كه تمامي اقشار جامعه ميتوانند از آن بهره مند شوند و با توجه به قيمت هاي گران ساير استخرهاي خصوصي،بسيار از افردا توانايي استفاده از آن را ندارند.

اين استخر و هيات شنا شهرستان با توجه به همكاري نزديك با اداره آموزش و پرورش طي ساليان اخير موجب شده تا استعداد هاي فراواني شناسايي شوند كه از نتايج آن ميتوان به تنها لژيونر واترپلوي كشور از آمل اشاره كرد.

هيات شنا آمل همچنين همكاري بسيار خوبي با ادارات ديگري همچون بهزيستي داشته و بيماران تحت پوشش اين نهاد را به صورت رايگان تحت پوشش خود قرار داده است.

حال عجيب است كه چه كساني و با چه هدفي سعي دارند تنها استخر دولتي آمل كه به گفته بسياري از شهروند از جهت هاي مختلف از جمله بهداشت طي ساليان اخير وضعيت خوبي هم دارد را به بخش خصوصي واگذار كنند؟!

آيا بهتر نيست مديركل ورزش و جوانان و هيات شنا استان مازندران هرچه سريع تر خود وارد گود شوند و تكليف تنها استخر دولتي را روشن كنند و با واگذاري مجدد اين استخر به هيات شنا شهرستان ،اميد را دوباره در دل علاقمندان اين رشته و شهروندان آملي زنده نگه دارند؟!

پاسخی بگذارید