تاریخ: ۱۴:۰۳ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

یک نشریه معتبر اسپانیایی خبر داد بیشتر تماشاگران دیدار تیم‌های ایران و اسپانیا در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ ایرانی‌ها خواهند بود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،روزنامه «مارکا» اسپانیا گزارش داد در حالی که کمتر از پنج ماه تا شروع مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باقی مانده، آمار نشان می‌دهد که آرژانتینی‌ها و مکزیکی‌ها بیشتر از هر کشور دیگری بلیت‌ بازی‌های جام جهانی را تا به این لحظه تهیه کرده‌اند، این در حالی است که بخش کمی از اسپانیایی‌ها بلیت‌های جام جهانی را گرفته‌اند.

بر اساس این گزارش تیم ملی اسپانیا در سه بازی اول خود در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ همانند تیم میهمان خواهد بود. هواداران ایرانی تقریباً ورزشگاه کازان که در تاریخ ۲۰ ژوئن ۲۰۱۸ (۳۰ خرداد ۹۷) میزبان دیدار اسپانیا – ایران خواهد بود را در اختیار خود گرفته‌اند. با توجه به اینکه کازان در منطقه‌ای واقع شده که تأثیر زیادی از دین اسلام در آن دیده می‌شود و در کشوری که امکانات در دسترس ایرانیان است، هواداران تیم تحت‌هدایت کارلوس کی‌روش اکثریت جایگاه‌های ورزشگاه ۴۵ هزار و ۳۷۹ نفری کازان آره‌نا را در اختیار خود خواهند داشت.

«مارکا» در پایان نوشت: انتظار می‌رود در بازی اسپانیا با مراکش تعداد هواداران مراکش در شهر کالینینگراد نسبت به اسپانیایی‌ها بیشتر و تعداد هواداران اسپانیا و پرتغال در شهر سوچی (محل برگزاری بازی دو تیم) نیز برابر باشد.

تیم‌های ملی اسپانیا، پرتغال، ایران و مراکش در گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ با هم همگروه هستند.

/تسنیم

پاسخی بگذارید