تاریخ: ۱۶:۴۵ :: ۱۳۹۴/۰۶/۳۱
نام نویسنده: sobhan

بازیکن تیم ملی بسکتبال ایران ابراز امیدواری کرد تیم ملی با درخشش در بازی های آسیایی ضمن کسب مدال طلا به طور مستقیم به رقابتهای المپیک ریو راه پیدا کند. به گزارش “مازنداسپرت” تیم ملی بسکتبال ایران در گروه A رقابتهای قهرمانی آسیا با تیم های ژاپن، مالزی و هند همگروه است و فردا در […]

بازیکن تیم ملی بسکتبال ایران ابراز امیدواری کرد تیم ملی با درخشش در بازی های آسیایی ضمن کسب مدال طلا به طور مستقیم به رقابتهای المپیک ریو راه پیدا کند.

به گزارش “مازنداسپرت” تیم ملی بسکتبال ایران در گروه A رقابتهای قهرمانی آسیا با تیم های ژاپن، مالزی و هند همگروه است و فردا در نخستین دیدار خود به مصاف ژاپن می‌رود.

اوشین ساهاکیان در خصوص این رقابتها در گفتگو با سایت مسابقات اظهار داشت: ذهنیت ما همواره کسب مدال طلا و راهیابی مستقیم به بازی های المپیک است. پس از باخت نزدیک به کره در اینچئون در بازی های آسیایی ما هنوز فکر می کنیم که کارانجام نشده ای داریم و باید آن را تمام کنیم.

وی در ادامه افزود: موضوع دیگری که می تواند به ما انگیزه بدهد، این است که این آخرین حضور نسل ما در بسکتبال است. نسلی که در ۲۰ سال گذشته با هم بازی کردیم و با هم بزرگ شدیم. بنابراین همه این دلایل ما را با انگیزه نگه می دارد تا در رقابتهای قهرمانی آسیا خوش بدرخشیم.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید