تاریخ: ۱۶:۲۸ :: ۱۳۹۴/۰۶/۳۱
نام نویسنده: sobhan

هافبک برزیلی باسابقه لیورپول فاش ساخت که اگر برندان راجرز او را مقابل آرسنال، در ترکیب اصلی قرار نمی داد، لیورپول را ترک می کرد.   به گزارش “مازنداسپرت“، لوکاس نهمین فصل حضورش در لیورپول را سپری می کند و با وجود غیبت در دو بازی اول فصل این تیم، در امیریتس، مقابل آرسنال(۰-۰)، در […]

هافبک برزیلی باسابقه لیورپول فاش ساخت که اگر برندان راجرز او را مقابل آرسنال، در ترکیب اصلی قرار نمی داد، لیورپول را ترک می کرد.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، لوکاس نهمین فصل حضورش در لیورپول را سپری می کند و با وجود غیبت در دو بازی اول فصل این تیم، در امیریتس، مقابل آرسنال(۰-۰)، در ترکیب اصلی قرار گرفت و نمایش خوبی هم ارائه داد. او از عوامل موثر در کسب یک امتیاز برای قرمزهای آنفیلد بود.

بسیاری تصور می کردند که او امسال لیورپول را ترک خواهد کرد. لیوا در همین رابطه به خبرنگاران گفت:” اگر مقابل آرسنال در ترکیب ثابت قرار نمی گرفتم، الان اینجا نبودم و بطور حتم لیورپول را ترک می کردم. وقتی در دو دیدار اول، بازی به من نرسید، ناامید نشدم و در تمرینات به سختی تلاش کردم و مزد زحماتم را در بازی با آرسنال گرفتم.
می دانستم که در فوتبال، گاهی در یک لحظه همه چیز می تواند به نفع شما عوض شود و مثال های زیادی در این زمینه می توانم بزنم. حالا بسیار خوشحالم که در لیورپول حضور دارم و همچون هشت فصل گذشته می جنگم و همه تلاشم را برای موفقیت تیم خواهم کرد.”

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید