تاریخ: ۱۶:۲۶ :: ۱۳۹۴/۰۶/۳۱
نام نویسنده: sobhan

علیرضا منصوریان به نظر می رسد قصد دارد درس خوبی به دروازه بان ملی پوش تیمش بدهد و او را از حضور در تمرینات منع کرده است.   به گزارش “مازنداسپرت” علیرضا منصوریان در خصوص جلسه کمیته انضباطی علیرضا بیرانوند که امروز (سه‌شنبه) در محل این باشگاه برگزار شد، گفت: امروز علیرضا بیرانوند را به […]

علیرضا منصوریان به نظر می رسد قصد دارد درس خوبی به دروازه بان ملی پوش تیمش بدهد و او را از حضور در تمرینات منع کرده است.

 

به گزارش “مازنداسپرت” علیرضا منصوریان در خصوص جلسه کمیته انضباطی علیرضا بیرانوند که امروز (سه‌شنبه) در محل این باشگاه برگزار شد، گفت: امروز علیرضا بیرانوند را به جلسه کمیته انضباطی فرستادیم و به همین دلیل هم او در تمرین حضور نداشت. اینگونه نبود که او خودش تصمیم بگیرد به تمرین نیاید و با تصمیم کادرفنی به تمرین نرفت.

وی ادامه داد: تا دو، سه روز آینده رأی نهایی بیرانوند از سوی کمیته انضباطی صادر خواهد شد و این رأی هر نتیجه‌ای که داشته باشد، کادرفنی از آن تمکین می‌کند و اعتراضی به آن ندارد، اما مسئولیت فنی مربوط به این بازیکن تا زمان صدور رأی به عهد ماست.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران خاطرنشان کرد: از نظر کادرفنی حضور بیرانوند در تمرینات گروهی تیم تا زمان اعلام رأی معلق است و تصمیم نهایی در خصوص این بازیکن نیز در جلسه کادرفنی که با اجازه کادر مدیریت و انضباطی باشگاه برگزار می‌شود، گرفته خواهد شد. کادر مدیریتی و فنی در خصوص این مسئله از یکدیگر تمکین می‌کنند و تا زمان اعلام رأی بیرانوند تعلیق است و نحوه تمرین کردن او توسط کادرفنی تعین می‌شود.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید