تاریخ: ۸:۳۰ :: ۱۳۹۴/۰۶/۳۱
نام نویسنده: sobhan

تیم ملی والیبال لهستان در دهمین دیدار خود در جام جهانی والیبال موفق به شکست ژاپن میزبان این رقابت ها شد تا همچنان تیم بدون شکست این رقابت ها باقی بماند. به گزارش “مازنداسپرت“، دهمین روز جام جهانی والیبال امروز (سه شنبه) با ۶ دیدار در دو سالن متروپلیتن و یویوگی شهر توکیو پیگیری می […]

تیم ملی والیبال لهستان در دهمین دیدار خود در جام جهانی والیبال موفق به شکست ژاپن میزبان این رقابت ها شد تا همچنان تیم بدون شکست این رقابت ها باقی بماند.

به گزارش “مازنداسپرت“، دهمین روز جام جهانی والیبال امروز (سه شنبه) با ۶ دیدار در دو سالن متروپلیتن و یویوگی شهر توکیو پیگیری می شود.

در دومین مسابقه سالن یویوگی تیم ملی والیبال ژاپن میزبان جام جهانی میزبان لهستان تیم بدون شکست این رقابت ها بود و سه بر یک مغلوب شد.

شاگردان آنتیگا در ست نخست این مسابقه ۲۶ بر ۲۴ مغلوب شدند اما در ست های دوم تا چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۷ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۱۹ به پیروزی رسیدند تا با ۲۹ امتیاز در صدر جدول این رقابت ها باقی بمانند.

تیم ملی والیبال لهستان تنها یک امتیاز در ۱۰ مسابقه خود از دست داده است که در دیدار با ملی پوشان ایران سه بر دو به پیروزی رسیدند.

ژاپن نیز با پذیرش این شکست پنجمین ناکامی خود را تجربه کرد و همچنان با ۱۵ امتیاز در رتبه ششم جدول این رقابت ها باقی ماند.

همزمان با این مسابقه تیم ملی والیبال ایران در سالن متروپلیتن سه بر صفر مغلوب کانادا شد.

تیم های آمریکا و استرالیا در ادامه دیدارهای دهمین روز جام جهانی به ترتیب به مصاف روسیه و تونس می روند.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید