تاریخ: ۲۰:۲۰ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدیرعامل باشگاه فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: به دو دلیل وقت و تماشاگر حاضر نشدیم روز جمعه به مصاف پرسپولیس برویم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هوشنگ نصیرزاده ،؛‌در خصوص آخرین شرایط تیم گسترش‌فولاد تبریز قبل از بازی با پرسپولیس گفت: شرایط تیم خوب است اما چند بازیکن محروم و مصدوم داریم که هنوز مصدومان تیم شرایط‌شان مشخص نیست.خالقی فر را به دلیل مصدومیت نداریم و هنوز پزشکان نگفته اند که نریمان‌جهان به بازی پرسپولیس می‌رسد یا خیر و مطمئنا نبود دفاع و مهاجم کار ما را مقابل پرسپولیس سخت خواهد کرد.

وی در خصوص اینکه در زمان نقل و انتقالات چرا بازیکنی جذب نکردید، گفت:‌باید بگویم بازیکن خوب در ایران کمتر بیرون مانده بودند، دنبال چند بازیکن خوب لیگ یک بودیم که جذب آنها هم میسر نشد و تیم ها خودشان به این بازیکنان نیاز داشتند.البته ما به دنبال مهاجم هستیم، قصد داشتیم مربی خارجی بیاوریم که البته چون فیروز کریمی به جذب مهاجم خارجی اعتقاد ندارد از این کار صرفنظر کردیم. ما می‌توانیم یک بازیکن آزاد جذب کنیم همچنین به دنبال این هستیم یک بازیکن زیر ۲۳ سال را از لیست خارجی کنیم تا بتوانیم دو بازیکن آزاد به تیم اضافه کنیم تا شرایط تیم بهتر شود.

نصیرزاده در خصوص اینکه چرا با سازمان لیگ مبنی بر اینکه بازی با پرسپولیس روز جمعه برگزار شود، مخالفت کردید، گفت: به خاطر اینکه اگر روز جمعه بازی برگزار می‌شد مطمئنا هواداران زیادی به استادیوم آزادی برای تشویق پرسپولیس می‌آمدند که مطمئنا شرایط جوی سخت می‌شد ضمن اینکه اگر بازی روز جمعه برگزار می‌شد فاصله استراحت تیم ما تا بازی بعد کمتر می‌شد و این به تیم ما لطمه می‌زد به خاطر این تصمیم گرفتیم.

وی در پایان در خصئوص بازی مقابل پرسپولیس گفت: اگر فیروز کریمی همه بازیکنان را داشت قطعا شرایط این بازی متفاوت می شد اما از یک سو نبود مهره های ما انگیزه ای برای جوانان تیم است که خود را در ورزشگاه آزادی نشان دهند. این را هم در نظر بگیرید که پرسپولیس یکی از بهترین تیم های اخیر فوتبال ایران است و تیمی که توانسته این همه امتیاز جمع کند تیم بزرگی است.

 

/فارس

پاسخی بگذارید