تاریخ: ۸:۰۹ :: ۱۳۹۴/۰۶/۳۱
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی شایعه کناره‌گیری‌اش را تکذیب کرد و گفت با قدرت به کارش ادامه می‌دهد.     به گزارش “مازنداسپرت” احد پازاج درباره شایعه استعفایش از هدایت تیم ملی کشتی فرنگی گفت: چنین موضوعی صحت ندارد و نمی‌توان بر اساس شایعات و شنیده‌ها قضاوت کرد. روز گذشته جلسه خوبی را در حضور […]

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی شایعه کناره‌گیری‌اش را تکذیب کرد و گفت با قدرت به کارش ادامه می‌دهد.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت” احد پازاج درباره شایعه استعفایش از هدایت تیم ملی کشتی فرنگی گفت: چنین موضوعی صحت ندارد و نمی‌توان بر اساس شایعات و شنیده‌ها قضاوت کرد. روز گذشته جلسه خوبی را در حضور گودرزی، وزیر ورزش، سجادی و احمدی، معاونان وزیر ورزش در وزارت ورزش و جوانان برگزار کردیم و گزارش مسابقات جهانی را ارائه دادیم.

وی ادامه داد: چنین صحبت‌های درست نیست و وزیر ورزش قول حمایت به ما داد و عنوان کرد که برای تکمیل سهمیه‌های باقیمانده تلاش کنیم و ما هم با قدرت به کارمان ادامه می‌دهیم.

به گزارش فارس، عصر روز گذشته رسول خادم و علیرضا رضایی به عنوان رئیس فدراسیون و مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد به همراه احد پازاج، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی برای ارائه گزارش مسابقات جهانی لاس‌وگاس به دفتر محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان رفتند.

قرار بود حسن بابک نیز به عنوان مدیر تیم‌های ملی کشتی فرنگی نیز برای اداس توضیحات در این جلسه حضور داشته باشد که به علت حضور در آمریکا این اتفاق نیفتاد.

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید