تاریخ: ۲۰:۰۲ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدیرعامل مستعفی باشگاه مس کرمان گفت: از نتایج به‌دست‌آمده ناراضی هستم، چراکه ما ابزار، نیرو و امکانات مناسبی داریم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،امجد مسعودزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص استعفایش از این باشگاه فت: استعفا دادم اما هنوز هیأت‌مدیره قبول نکرده است. اصرار می‌کنم از تیم جدا شوم، اما هیأت مدیره به دنبال این هست که من در تیم بمانم و کمک کنم. بعضی وقت‌ها رفتن باعث می‌شود تا فضا برای دوستان بهتر شود تا بتوانند با آرامش کار کنند. من دلم با تیم است، شرایط من با تیم مس کرمان مثل رابطه پدر و فرزندی است. ممکن است ماندن در جایی باعث شود تا اتفاقات خوبی بیفتد، همان‌طور رفتن هم باعث می‌شود تیم شرایط بهتر بدست آورد.

مسعودزاده در ادامه در خصوص شرایط تیم مس کرمان و نتایج به‌دست‌آمده تاکنون در لیگ دسته اول، گفت:  از نتایج به‌دست‌آمده ناراضی هستم، چراکه ما ابزار، نیرو و امکانات مناسبی داریم و پتانسیل آن را داریم که نتایج خوبی را کسب کنیم. بعضی وقت‌ها با توجه به بضاعت کم، نمی‌شود نتایج گرفت، اما زمانی که تمام شرایط مهیا است، حتی یک بازیکن هم به‌علت مسائل مالی به باشگاه مراجعه نمی‌کند، این نشان می‌دهد که تیم مس فضای مناسبی دارد و می‌تواند نتایج خوبی کسب کند.

مدیرعامل مستعفی در ادامه گفت: از برخی هواداران دل‌چرکین هستم، تعداد اندکی جو را خراب می‌کردند و حتی آرامش تیم را به هم می‌زدند. اما به نظر من باید حمایت هواداران بیشتر شود تا تیم با آرامش نتایج خوبی کسب کند. اگر هوادار نداشتیم خیالمان راحت بود و می‌گفتیم هوادار نداریم، اما وقتی این تیم هواداران خوبی دارد و می‌تواند پرشور از تیم حمایت کند، پس نیاز داریم تا هواداران تیم مس را با حمایت خودشان به لیگ برتر برسانند.

مسعودزاده در پایان گفت: بعضی نتایج هم دلیلش بدشانسی بود و با مشکلات داوری و اتفاقات پیش‌آمده نتوانستیم نتایج خوبی کسب کنیم. من مس کرمان را دوست دارم، اما صلاح دیدم استعفا بدهم تا فرد دیگری به مس کرمان اضافه شود، تا شاید شرایط این تیم بهتر شود

 

/فارس

پاسخی بگذارید