تاریخ: ۲۱:۱۶ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی سابق تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: هر هفته آقای کرانچار معتقد است سپاهان خوب بازی می‌کند اما نتیجه نمی‌گیرد ولی من می‌گویم سپاهان بد بازی کند اما ۳ امتیاز را کسب کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حسین چرخابی ، در خصوص نتایج تیم فوتبال سپاهان در لیگ برتر تا هفته نوزدهم اظهار داشت: من بازی سپاهان مقابل ذوب‌آهن را دیدم و باید بگویم بازی بسیار زیبا و جذابی بود، همانطور که آقای قلعه‌نویی هم اشاره کردند هر دو تیم این شانس را داشتند که پیروز از میدان خارج شوند اما به نظر من سپاهان به یک بیماری به نام گل نزدن دچار شده است. البته کرانچار مصاحبه‌های زیادی بعد از هر بازی انجام می‌دهد و می‌گوید موقعیت‌های زیادی داشتیم و نتوانستیم استفاده کنیم یا اینکه گل نزدیم اما من باید به این موضوع اشاره کنم که چه زمانی قرار است این مشکل برطرف شود؟

وی در ادامه تاکید کرد: گل نزدن سخت‌ترین کار است، معمولاً بازیکنان خلاق در دنیا به عنوان بازیکن برتر انتخاب می‌شوند چرا که به تیم کمک‌های زیادی در به ثمر رساندن گل می‌کنند، من به آقای کرانچار دوستانه عرض می‌کنم که چه وقت قرار است سپاهان مشکل گلزنی‌اش برطرف شود، هر هفته آقای کرانچار معتقد است سپاهان خوب بازی می‌کند اما نتیجه نمی‌گیرد ولی من می‌گویم سپاهان بد بازی کند اما ۳ امتیاز را کسب کند. در این ۱۹ هفته نمی‌دانم مشکل کجاست، در تاریخ سپاهان سابقه نداشته است که تا این لحظه در این جایگاه قرار داشته و ۲۰ امتیاز به دست آورده باشیم.

سرمربی سابق تیم فوتبال سپاهان اصفهان اظهارداشت: همه از تیم سپاهان اصفهان توقع زیادی دارند چرا که این تیم پرافتخارترین تیم حال حاضر ایران است به خاطر قهرمانی‌های زیادی است که به دست آورده و نکته جالب اینجاست که این تیم چند سالی است که مشکل مالی ندارد و از نظر بحث مالی همیشه ساپورت شده است، واقعاً جای تعجب دارد که چرا این تیم باید چنین نتایجی را کسب کند.

چرخابی در پاسخ به این سوال که به نظر شما سپاهان در حال حاضر به چه چیزی احتیاج دارد و اینکه با تغییر کادر فنی و مدیریت مشکل این تیم برطرف خواهد شد یا خیر، گفت: من اعتقاد دارم این تیم می‌تواند نتایج خوبی بگیرد چرا که کادر فنی حرفه‌ای دارد اما در کنار کادر فنی حرفه‌ای باید مربیان حرفه‌ای هم به عنوان دستیار در کنار کرانچار قرار بگیرند تا تیم در همه نقاط تمرینات خوبی را داشته باشد. با اضافه شدن قنبری به کادر فنی شرایط کمی بهتر شد، من اعتقاد دارم باید مربیان جوان و با استعدادی کنار کرانچار قرار بگیرند که هم به تیم کمک کنند و هم از تجربه‌های کرانچار استفاده کنند. در حال حاضر باید کادر فنی تیم سپاهان تقویت شود تا تیم در بیشتر نقاطی که ضعف دارد تمرینات زیادی انجام دهد تا شرایطش بهتر شود.

وی در پایان اظهار داشت: من امیدوارم که سپاهان شرایط بهتری به دست آورد و نتایج را جبران کند، در حال حاضر به غیر از پرسپولیس که مطمئناً با اختلاف ۲۰ امتیاز چند هفته زودتر قهرمان لیگ می‌شود بقیه تیم‌ها به دنبال این هستند که سهمیه آسیا را بگیرند، چند تیم هم در پایین جدول هستند تا به لیگ دسته اول سقوط نکنند. به نظر من سپاهان در حال حاضر باید دست به کار شود از فرصت‌ها استفاده کند تا جزء تیم‌هایی باشد که سهمیه آسیا را کسب کند. امیدوارم هستم که مسئولین سپاهان هرچه زودتر تصمیمات خوبی بگیرند تا تیم از این طلسم گل نزدن و نتیجه نگرفتن خلاص شود، مطمئن هستم با ۲ پیروزی متوالی تیم سپاهان شخصیت بردن را به دست می‌آورد و دوباره به روزهای اوجش بر می‌گردد.

 

/فارس

پاسخی بگذارید