تاریخ: ۲۰:۴۴ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم فوتبال اکسین البرز گفت: هواداران ملوان ما را اذیت کردند و به ما فحاشی شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی لطیفی بعد از باخت یک بر صفر مقابل ملوان در نشست خبری اظهار داشت: به احترام خبرنگاران در نشست حاضر شدم. نوع بازی طوری بود که کمترین حق ما مساوی بود. حریف نیاز مبرم به برد داشت و شرایط جوی نیز علیه ما بود با این حال بازی پایاپایی را انجام دادیم. اواخر نیمه اول می‌توانستیم به گل برسیم  و دروازه‌بان ملوان خیلی خوب کار کرد.  ملوان در ۲۰ دقیقه اول فشار آورد.

وی افزود: در نیمه دوم مسلط تر بر میدان بودیم و از جایی گل خوردیم که فکر می‌کردیم گل خوردیم و گل ملوان به خاطر مشکل زمین بود. سجاد بیرانوند یکی از برترین دروازه‌بان های ایران است اما توپ بر زمین خورد به خاطر شرایط زمین تغییر مسیر داد. بعد از گل هم ما فشار آوردیم اما دروازه‌بان حریف عالی بود. به ملوان و کادرفنی اش این برد را تبریک می‌گویم اما هواداران ملوان کمی ما را اذیت کردند. انزلی چی ها را دوست دارم. هر تیمی داشتن چنین تماشاگرانی را آرزو دارد اما دشنام دادن خوب نیست. نباید به کادر حریف توهین شود. انزلی چی ها را دوست دارم اما همه مربیان وئ بازیکنان خانواده دارند، همانطور که تماشاگران خانواده دارند. این وضعیت خیلی بد است. باید برد و باخت در فوتبال را قبول داشت. این برد را به هواداران ملوان هم تبریک می‌گویم.

سرمربی اکسین در مورد اینکه یکی از دستیاران شما هواداران را تحریک کرد،گفت: بله واکنش وجود دارد. یک روز تماشاگر عصبی است و دشنام می دهد اما من خودم هیچ عکس العملی نشان ندادم و نخواهم داد. امیدوارم فرهنگ سازی در فوتبال صورت بگیرد که به یکدیگر اهانت نکنیم. مساوی حداقل حق ما بود اما باختیم. خودم هم گاهی از کوره در می‌رود. با توجه به شرایط سختی که تیم ما دارد امروز با همراه بازیکنان امید به ۱۶ بازیکن رسیدیم. بدون یازده بازیکن به انزلی آمدیم اما به شما قول می دهم که این تیم مدعی صعود است. ۱۰ تیم امیدوارند و یقین دارم یکی از صعود کنندگان به لیگ برتر خواهد بود هرچند مدیرعامل و اعضای هیات مدیره خواستار حفظ تیم در لیگ یک بودند.

لطیفی در مورد داوری گفت: داور بسیار خوب بود.

 

/فارس

پاسخی بگذارید