به احترام هوادارن خونه به خونه هرگز به نساجی نخواهم رفت
تاریخ: ۱۷:۵۴ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۴
نام نویسنده: علی گرجی پور
حمید کاظمی: این آخرین بازی من برای خونه به خونه بود/در این فصل نامهربانی های زیادی را دیدم

این بازی را هیچوقت فراموش نخواهم کرد چرا که آخرین بازی من برای تیم خونه به خونه بود و بعد از این بازی به دلیل مشکلات خانوادگی از این تیم جدا خواهم.

مهاجم گلزن تیم خونه به خونه بابل در گفتگوی اختصاصی با مازند اسپرت(مازندورزش) اظهار داشت:
خوشحالم که تیم فوتبال خونه به خونه بابل با گلزنی من در این دیدار حساس پیروز شد تا فشارهایی که روی این تیم بود کمتر شود و بتوانیم راحت تر به مسیر خود ادامه دهیم.

وی در ادامه افزود:در این فصل نامهربانی هایی زیادی از سوی آقای نکونام و برخی دوستان نسبت به من صورت گرفت که هیچوقت آن ها را فراموش نخواهم کرد.

کاظمی در رابطه شایعه پیوستن او به تیم نساجی نیز بیان داشت: از زمانی که در تیم خونه به خونه بازی کردم هواداران پرشور و فهیم این تیم به من لطف داسته اند و امروز هم مشاهده کردید که تا پایان بازی دست از حمایت نکشیدند و من بخاطر این هواداران هم که شده هرگز این کار را نخواهم کرد و به تیم رقیبشان یعنی نساجی نخواهم رفت.

وی در پایان افزود:این بازی را هیچوقت فراموش نخواهم کرد چرا که آخرین بازی من برای تیم خونه به خونه بود و بعد از این بازی به دلیل مشکلات خانوادگی از این تیم جدا خواهم شد و برای تیم خونه به خونه آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که امسال حداقل یک نماینده از استان مازندران به لیگ برتر صعود کند.

 

((گفتگو:علی گرجی پور))

پاسخی بگذارید