هفته نوزدهم لیگ دسته اول کشور ؛
تاریخ: ۱۶:۴۲ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۴
نام نویسنده: روح الله سلطانی
خونه به خونه  بدون سرمربی مدعی شدند/ اولین شکست مهابادی با نساجی در سیرجان

لیگ فوتبال دسته اول کشور با یک پیروزی و یک شکست برای نمایندگان مازندرانی پیگیری شد

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،از بازی های هفته نوزدهم لیگ دسته اول تیم خونه به خونه بابل در ورزشگاه هفتم تیر این شهر برابر مس کرمان قرار گرفت ؛آنها که این روزها اوضاع عجیبی را تجربه می کنند بازی را با حملات خود آغاز کردند و در نهایت خیلی زود موفق شدند به دروازه حریف برسند. آنها در دقیقه ۴ توسط مهران امیری اولین گل را وارد دروازه تیم مدعی مس کرمان کردند تا نشان دهند دیدار جذابی پیش روی هواداران حاضر در ورزشگاه است.

پس از آن بازی به صورت فیزیکی و در میانه میدان پیگیری شد تا اینکه در میانه های نیمه اول و در دقیقه ۲۲ احمد حسن زاده، بازیکن باتجربه مسی ها موفق شد بازی را به تساوی بکشاند و در نهایت دو تیم با تساوی یک بر یک راهی رختکن شدند.

اما پس از حضور مجدد در میدان، بازیکنان تیم خونه به خونه که برای پایان دادن به حواشی اخیر تصمیم به کسب سه امتیاز بازی داشتند باز هم راه دروازه حریف را در پیش گرفتند. هر چند آنها حملات متعددی روی دروازه حریف داشتند اما در باز کردن دروازه مسی ها ناموفق بودند تا اینکه در دقایق پایانی بازی و در دقیقه ۸۶ حمید کاظمی دومین گل را وارد دروازه تیم مهمان کرد و در نهایت خونه به خونه موفق شد بازی را با حساب دو بر یک به سود خود به پایان برساند.

آنها با کسب این سه امتیاز ۳۲ امتیازی شدند و با اختلاف یک امتیاز نسبت به تیم هم استانی خود در رده چهارم جدول رده بندی قرار گرفتند. در طرف مقابل تیم مس کرمان نیز با این شکست همچنان ۲۷ امتیازی باقی ماند تا در رده نهم جدول رده بندی قرار بگیرد.

داود مهابادی بعد از پیروزی خانگی در اولین تجربه‌اش روی نیمکت نساجی، در دومین بازی دور برگشت لیگ دسته اول مقابل گل گهر سیرجان شکست سنگینی را محتمل شد تا شانس نزدیک شدن به صدر جدول را از دست بدهد.

گل گهر سیرجان که روزهای تلخی را پیش از این پشت سر می‌گذاشت، توانست در این بازی که علیرغم میزبانی در بندرعباس از حریف پذیرایی می‌کرد، توانست با سه گل حریف مدعی صعود را شکست دهد. وینگو بگوویچ بعد از تغییراتی که در ترکیب تیمش شکل داد، توانست پیروزی بزرگ هفته را مقابل مهابادی و شاگردانش رقم بزند.

داود مهابادی که با توجه به نتایج نساجی جانشین مهدی پاشازاده شده بود تا نماینده مازندران را برای صعود به لیگ برتر کمک کند، اکنون با این شکست دور از انتظار و سنگین کار سخت‌تری در ادامه مسابقات پیش‌رو خواهد داشت

 

پاسخی بگذارید