تاریخ: ۱۹:۰۴ :: ۱۳۹۴/۰۶/۳۰
نام نویسنده: sobhan

مازند اسپرت : دو نماینده استان مازندران در لیگ دسته یک فوتبال کشور سه شنبه به مصاف حریفانشان خواهند رفت .   به گزارش مازند اسپرت ؛ دیدار حساس این دو تیم را که از ساعت ۱۵:۴۵ در ورزشگاه هفتم تیربابل برگزار می شود، ‘پیروز سیف اله پور’ به کمک های ‘ رحیم حاجیلو’، بابک […]

422528مازند اسپرت : دو نماینده استان مازندران در لیگ دسته یک فوتبال کشور سه شنبه به مصاف حریفانشان خواهند رفت .

 

به گزارش مازند اسپرت ؛ دیدار حساس این دو تیم را که از ساعت ۱۵:۴۵ در ورزشگاه هفتم تیربابل برگزار می شود، ‘پیروز سیف اله پور’ به کمک های ‘ رحیم حاجیلو’، بابک خسروی’ و ‘ حامد صادقی جو’ به عنوان تیم داوری دربابل حضور خواهند داشت.

از سوی فدراسیون فوتبال ‘ رامین عرفانیان’ به عنوان ناظر داوری مسابقه تیم های خونه به خونه مازندران و مس رفسنجان انتخاب شد.

دو تیم درحالی در هفته هفتم این رقابتها به مصاف هم می روند که تیم خونه به خونه مازندران تا پایان هفته ششم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور با ۸ امتیاز در رده نهم و مس رفسنجان با همین تعداد بازی و کسب ۵ امتیاز در رده هفدهم جدول رده بندی بیست تیمی این رقابتها قرار دارند.

پیروزی هر یک از دو تیم در دیدار عصر فردا در صعود ویا سقوط دو تیم در جدول رده بندی این رقابتها تاثیر زیادی خواهد داشت و آنها را برای ادامه رقابتها امیداورتر خواهد کرد.

بدون شک تساوی دو تیم در بازی عصر سه شنبه سود چندانی را برای آنان نخواهد داشت و نتایج سایر تیم ها باعث تزلزل جایگاه آنان درجدول رده بندی خواهد شد.

شاگردان اکبرمیثاقیان در تیم خونه به خونه مازندران پس از پیروزی باارزش خانگی هفته پنجم در خانه برابر تیم پارسه تهران و تساوی خارج از خانه برابر ماشین سازی تبریز با انگیزه بالا پای به این دیدار خانگی خواهد گذاشت.

از سوی دیگر بابلی ها که نخستین حضور خود در سطح اول فوتبال باشگاه های کشور را تجربه می کنند، دربازیهای خانگی این فصل تیم خونه به خونه با حضور بیش از چهارهزار نفری در ورزشگاه هفت تیر این شهر حمایت خوبی از تیم شهرشان داشتند وبدون شک این حضور آنان در بازی عصر سه شنبه در کسب نتیجه دلخواه برای این تیم تاثیرگذار خواهد بود.

درهمین چارچوب تیم نساجی مازندران در دیداری حساس خارج از خانه در کرمان میهمان تیم مدعی ورده پنجمی مس این شهر است.

تیم نساجی با اخراج ‘ پائولو آلوس’ سرمربی پرتغالی خود، بازی هفته گذشته در قائمشهر را با ‘ سیدکوروش موسوی’ با نتیجه تساوی یک بر یک برابر تیم پاس همدان به پایان رساند وآزمون سختی را در دیار کویرنشینان پیش رو خواهد داشت.

سرخپوشان تیم نساجی تاپایان هفته ششم این رقابتها با کسب ۶ امتیاز در رده پانزدهم جدول رده بندی قرار دارند ودراندیشه کسب امتیاز از تیم مس هستند.

مازندران در فصل جدید مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشوربا دو تیم نساجی و خونه به خونه حضور دارد.

فصل جدید مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور با حضور ۲۰ تیم وطی ۳۸ هفته رفت وبرگشت برگزار می شود.

 

دوئل شمال و جنوب در دسته اول باشگاه‌های فوتبال /تیغ تند مس بر تن نساجی

 

به گزارش مازند اسپرت ؛دو تیم مس کرمان و نساجی مازندران در هفته هفتم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌ها سه‌شنبه این هفته و از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه شهید باهنر شهر کرمان به مصاف هم می‌روند.

دو تیم که سال گذشته علاوه بر رقابت شانه به شانه و تنگاتنگی که در جدول مسابقات با یکدیگر داشتند، مس کرمان در نهایت با غلبه بر این تیم توانسته بود خود را به عنوان تیم دوم به مرحله پلی‌آف مسابقات لیگ دسته اول برساند در بیرون از زمین و در رسانه‌ها تا هفته‌های زیادی پس از پایان بازی‌ها با یکدیگر جنگ رسانه‌ای و روانی داشتند.

جایی که صادق درودگر بارها و بارها از طریق رسانه‌ها و تریبون‌های مختلف مسئولان باشگاه مس و سرمربی سابق این تیم را به باد انتقاد گرفت و پیروزی‌های پی در پی نارنجی‌پوشان را به مسائل غیر فنی مرتبط می‌دانست.

حالا در فصل جدید بار دیگر دو تیم دربرابر هم صف‌آرایی می‌کنند، دو تیمی که حتی اختلافات و درگیری‌های بیرون از زمین‌ به هواداران هم سرایت کرد و هواداران نیز در فضای مجازی بارها و بارها به دیگری تاختند تا به این شکل از مواضع مدیران و باشگاه‌های خود دفاع کنند.

اما صادق درودگر مدیرعامل نساجی که در فصل گذشته بارها و بارها مسی‌های کرمان را به تبانی متهم کرده بود، حالا از مدیریت نساجی استعفا کرده اما به نظر می‌رسد حتی عدم حضور وی نیز نتواند مانعی در برابر انگیزه مضاعف نارنجی‌پوشان باشد و شاگردان وینگو برای اثبات خود و دفاع از حیثیت خدشه‌دار شده مس کرمان به فکر انتقام‌جویی از قائمشهری‌ها هستند.

همچنین با اعلام کمیتهٔ داوران فدراسیون فوتبال، جواد محمدی به عنوان داور بازی تیم‌های مس کرمان و نساجی مازندران انتخاب شد، داریوش صابرمطلق و حمید آذرنیا کمک‌های محمدی در این بازی هستند، حسین شفیعی داور چهارم این بازی و علی سیدی نیز ناظر داوری این دیدار است.

پاسخی بگذارید