تاریخ: ۱۳:۳۵ :: ۱۳۹۴/۰۶/۳۰
نام نویسنده: sobhan

ذوب آهنی ها امروز توانستند از حداقل موقعیت خود استفاده کنند و از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی صعود کنند.   به گزارش “مازنداسپرت“، بازی این دو تیم در حالی انجام شد که برنده آن باید در مرحله یک چهارم نهایی با سرخ پوشان پایتخت روبرو می شدند و این ذوبی ها بودند که […]

ذوب آهنی ها امروز توانستند از حداقل موقعیت خود استفاده کنند و از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی صعود کنند.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، بازی این دو تیم در حالی انجام شد که برنده آن باید در مرحله یک چهارم نهایی با سرخ پوشان پایتخت روبرو می شدند و این ذوبی ها بودند که توانستند با حداکثر استفاده از موقعیت محدود خود در این بازی، با حرفه ای گری خود را به سلامت از این مرحله گذر دهند و در یک چهارم نهایی پذیرای پرسپولیسی ها در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان باشند.
مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی، ورزشگاه بنیان دیزل تبریز ، ساعت ۱۶
داور: سعید بخشی زاده کمک ها: هادی طوسی، حمیدرضا کنعانی
اخطار: دقیقه ۴۲ – مسعود حسن زاده ذوب‌آهن – دقیقه ۶۵ – شجاعیان گسترش فولاد

گسترش فولاد: داوود نوشی صوفیانی – امید نظامی پور ، محسن حسینی ، مرتضی اسدی ، مصطفی اکرامی – مگنو باتیستا(۸۱ مقداد قباخلو)، مهدی کیانی – داریوش شجاعیان ، محمد ابراهیمی ، امیر کریمی(۶۹ ایوب کلانتری)، سعید دقیقی(۷۴ علیرضا لطیفی)
سرمربی: فراز کمالوند

ذوب آهن: رشید مظاهری، هادی محمدی ، محمد نژآد مهدی ، علی حمام ، مهرداد قنبری(۷۴ ولید اسماعیل)، اکبرصادقی ، مهدی مهدی پور، احسان پهلوان ، دانیال اسماعیلی فر(۸۷ قاسم حدادی فر) ، مهدی رجب زاده ، مسعود حسن زاده(۷۷ تبریزی)
سرمربی: یحیی گل محمدی

شرح گل:

۰ – ۱ (ذوب آهن، مهدی رجب زاده، دقیقه ۶۶) اولین حمله ذوبی ها در این بازی برای آنها گل به همراه داشت. یک ضربه ایستگاهی از روی نفوذ پهلوان و خطای شجاعیان روی وی نصیب اصفهانی ها شد و مهدی رجب زاده پشت این توپ ایستاد و با ضربه ای زیبا دروازه گسترشی ها را باز کرد.

دقایق حساس:

دقیقه ۱۴ – محمد ابراهیمی پا به توپ وارد محوطه جریمه ذوبی ها شد و در حالی که می توانست دروازه این تیم را با شوتی به موقع بازکند تصمیم به جاگذاشتن آخرین مدافع گرفت و در همین لحظه مدافع ذوبی ها این موقع خوب را از او و گسترش گرفت.
دقیقه ۲۱ – نفوذ ابراهیمی از بین مدافعان ذوب به داخل محوطه جریمه این تیم با پاس او به دقیقی همراه بود ولی این مهاجم نتوانست در حالی که موقعیت خوبی داشت دروازه اصفهانی ها را باز کند.
دقیقه ۲۶ – سانتر شجاعیان را ابراهیمی با ضربه سری زیبا به سمت دروازه ذوب آهن شلیک کرد اما مدافع ذوبی ها این توپ را به کرنر فرستاد.
دقیقه ۲۸ – شوت سرکش و زیبای شجاعیان از فاصله ۲۵ متری با واکنش دیدنی مظاهری روبرو شد و این دروازه بان با دفع این توپ مانع از باز شدن دروازه تیمش شد.
دقیقه ۳۹ – سعید دقیقی در محوطه جریمه حریف صاحب توپ شد و در حالی که می توانست دروازه ذوبی ها را تهدید کند پاس رو به عقبی را برای هم تیمی هایش فرستاد اما این توپ به بیرون رفت.
دقیقه ۴۱ – امیر کریمی با فراری به موقع وارد محوطه اصفهانی ها شد و در این لحظه پاس خود را برای دقیقی ارسال کرد اما باز هم این بازیکن نتوانست دروازه مظاهری را باز کند.
دقیقه ۴۸ – فرار اکرامی و نفوذ او به محوطه جریمه حریف با شوت وی از زاویه بسته همراه شد اما دروازه بان این توپ را به کرنر فرستاد.
دقیقه ۵۳ – سانتر اکرامی روی دروازه ذوبی ها با ضربه سر دقیقی همراه شد اما این توپ را مظاهری با شیرجه ای به موقع مهار کرد.
دقیقه ۵۴ – شوت سرکش ابراهیمی از فاصله ای در حدود ۳۰ متر با اختلاف کمی از بالای دروازه ذوبی ها به بیرون رفت.
دقیقه ۷۵ – شوت دیگری از سوی گسترشی ها و این بار کیانی نواخته شد که این توپ نیز با دفع مظاهری به کرنر رفت.
دقیقه ۷۶ – اکرامی در حالی که قصذ ارسال توپ را داشت سانتری را روانه دروازه ذوب کرد اما این توپ کات کشید و به طرز خطرناکی از کنار دروازه این تیم به بیرون رفت.
دقیقه ۸۴ – سانتر اکرامی با ضربه سر قباخلو روبرو شد که این توپ با اختلاف کمی به بیرون رفت.
دقیقه ۸۷ – شوت محکم حدادی فر از پشت محوطه جریمه، کرنری را برای ذوبی ها به همراه داشت.

حاشیه:

*در دقیقه ۴۲ و زمانی حسن زاده پاس روبه عقب کیانی را ربود تا دروازه گسترشی ها را باز کند در برخوردی با حسینی به زمین افتاد و داور این بازی به دلیل شبیه سازی به وی اخطار داد. این اتفاق مورد اعتراض ذوبی ها قرار گرفت.
*داور مسابقه در انتهای این مسابقه نه تنها وقت اضافه ای در نظر نگرفت بلکه در شرایطی که ساعت اسکوربرد ورزشگاه هنوز پنج ثانیه مانده به پایان بازی را نشان می داد وی سوت پایان نیمه اول را به صدا درآورد.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید