تاریخ: ۱۳:۳۱ :: ۱۳۹۴/۰۶/۳۰
نام نویسنده: sobhan

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس،گفت: اشتباهات داوری در فصل جاری بر علیه تیم ما بسیار زیاد بوده و این اتفاق عجیبی است اما از کنار رفتار نازیبای دروازه بان تیم هم به سادگی نمی توان گذشت.     به گزارش “مازنداسپرت” محمود خوردبین گفت: پرسپولیس می تواند قهرمان آسیا، جام حذفی و لیگ شود اما به […]

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس،گفت: اشتباهات داوری در فصل جاری بر علیه تیم ما بسیار زیاد بوده و این اتفاق عجیبی است اما از کنار رفتار نازیبای دروازه بان تیم هم به سادگی نمی توان گذشت.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت” محمود خوردبین گفت: پرسپولیس می تواند قهرمان آسیا، جام حذفی و لیگ شود اما به شرطی که عوامل بیرون زمین تا این حد ما را اذیت نکنند و البته بازیکنان نیز در مواقع لزوم خونسردی خود را حفظ کرده و از رفتارهای تحریک آمیز پرهیز کنند.

 وی ادامه داد: پرسپولیس زیبا فوتبال بازی می کند و این را بار دیگر در بازی مقابل تیم خوب ملوان ثابت کرد. مطمئن باشید اگر بازیکنان ما کمی با دقت تر بودند می توانستیم به آسانی و با گل های بیشتری برنده این بازی باشیم اما با وجود همه این مسایل اشتباهات داوری در کار بازیکنان ما تاثیر منفی گذاشته است.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: از مهدی تاج به عنوان رییس سازمان لیگ تشکر می کنم که یکبار به مسایل داوری ورود کرد اما از کمیته داوران هم می خواهیم با دقت بیشتر در چیدمان های خود برای همیشه به حرف و حدیث های مطرح درمورد داوری خاتمه دهند.خوردبین با انتقاد از آنچه سوت های زیاد داور خواند، تصریح کرد: در زندگی فوتبالی خود ندیده بودم که داوری تا این حد در بازی سوت بزند و تمام این سوت های فراوانش به ضرر یک تیم باشد. معتقدم که اشتباهات داوری بر علیه پرسپولیس دیگر عجیب شده است.

 وی اظهار کرد: حاجی پور در هر صحنه ۲۰ متر دور بود و این نشان می دهد که او توانایی لازم برای قضاوت مسابقات مهم را ندارد. اگر امروز از اشتباهات داوری می گویم به خاطر این است که تیمم برده و نمی خواهم کسی فکر کند به دنبال بهانه جویی هستم.

خوردبین در واکنش به صحبت های جلالی،گفت: جلالی می گوید وضعیت داوری به شکلی است که پرسپولیس زنده شود اما آقای جلالی این تیم شما بود که با یک پنالتی نادرست در بازی مقابل پرسپولیس زنده شد. سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص شایعات اخیر مبنی بر احتمال برکناری برانکو ایوانکوویچ، اظهار کرد: هیچ بحثی درباره او وجود ندارد و برانکو با قدرت کار خود را ادامه می دهد. مطمئن باشید بهترین کسی که می تواند پرسپولیس را به روز های خوب خود بازگرداند برانکو است.

خوردبین گفت: برانکو از نظر فنی و شخصیتی مربی بی نظیری است و در تمام سال هایی که در پرسپولیس حضور دارم چنین مربی با دانشی ندیده بودم. مطمئن باشید کسی توان ایراد گرفتن از برانکو را ندارد. وی افزود: برخی از رسانه ها همیشه از کار فنی دنیزلی تمرین می کردند در حالیکه او اصلا تمرین دادن بلد نبود و دائما یک تمرین را برای بازیکنان در نظر می گرفت. ای کاش دوستانی که امروز انتقاد می کنند به محل تمرین ما بیایند تا ببینند که برانکو به چه شکل تیم را تمرین می دهد.

خوردبین درخصوص ادامه رفتار های تحریک آمیز از سوی سوشا مکانی که در دیدار مقابل ملوان بندرانزلی دوباره شاهد آن بودیم،گفت: پس از محرومیت سوشا مکانی در ابتدای فصل، جلسه ای را با او برگزار کردم و تذکرهای لازم به وی داده شد و او نیز قول داد که دیگر کاری نمی کند که محروم شود اما در بازی روز گذشته بازهم رفتارهایی از او شاهد بودیم که می تواند به خود این بازیکن و کل تیم ضربه بزند.

وی تاکید کرد: رفتار های سوشا به هیچ عنوان زیبا نبود و او باید بداند اگر محروم شود قطعا تیم آسیب می بیند. سوشا مکانی عضو تیم ملی است و باید بداند رفتار هایش هم باید تغییر کرده و متناسب با یک بازیکن بزرگ باشد. سوشا مکانی در دیدار روز گذشته پرسپولیس و ملوان پس از اخراج طارمی از سوی داور مسابقه به شدت و به شکل عجیبی به تصمیم داور این دیدار اعتراض کرد تا جایی که حتی برانکو سرمربی سرخپوشان و تعدادی از بازیکنان نیز موفق به آرام کردن او نشدند. سوشا مکانی در این بازی رفتار های عجیب و تحریک آمیزی مقابل داور و ملوانی ها داشت که به درگیری های پراکنده میان هواداران دو تیم در پایان بازی منجر شد و این رفتارها از سوی حمید استیلی سرمربی ملوان نیز به شدت مورد انتقاد قرار گرفت.

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید