بازی های سختی را پیش رو داریم
تاریخ: ۱۲:۳۰ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۱
نام نویسنده: علی گرجی پور
سعید آقاجانی:از هفته آینده در تمرین تیم کاله شرکت می کنم/از هیچ تیمی در لیگ هراسی نداریم

با تدابیر تیم پزشکی و باشگاه تا هفته ی آینده به تمرین تیم باز خواهم گشت و امیدوارم هر چه سریع تر به کمک کادر فنی و کادر پزشکی  تیم کاله به شرایط خوب خود برسم.

گفتگوی اختصاصی مازند اسپرت (مازند ورزش) با بازیکن مصدوم تیم والیبال کاله آمل

آقاجانی:با تدابیر تیم پزشکی و باشگاه تا هفته ی آینده به تمرین تیم باز خواهم گشت و امیدوارم هر چه سریع تر به کمک کادر فنی و کادر پزشکی  تیم کاله به شرایط خوب خود برسم.

بازیکن مصدوم تیم کاله آمل در رابطه با مصدومیت خود اظهار داشت:چند هفته ای می شود که از ناحیه مینیسک و رباط داخلی پا دچار مصدومیت شدم اما لطف خدا شامل حالم شد و مصدومیتم چندان جدی نیست و با کمک کادر پزشکی از هفته بعد تمریناتم را انجام خواهم داد تا با آمادگی کامل در بازی های پایانی لیگ بتوانم برای تیم خوب کاله ثمربخش باشم.

والیباست مازندرانی تیم کاله در رابطه با وضعیت تیم والیبال کاله آمل در لیگ برتر والیبال بیان داشت:تیم کاله از شرایط خوبی برخوردار می باشد اما باید از امتیاز میزبانی خود استفاده کنیم و در بازی های خانگی خود پیروز شویم چرا که در هفته های آتی میهمان تیم های قدرتمند لیگ هستیم و باید در همین هفته ها امتیازات لازم را کسب کنیم.
وی در پایان خاطرنشان کرد:تیم کاله افتخارات زیادی را تا کنون کسب کرده است و به طبع هوداران این تیم انتظارات زیادی را از ما دارند و ما نیز هم قسم شدیم تا برای موفقیت این تیم و خوشحالی این هواداران پرشور تمام توان خود را بکار بگیریم.

(گفتگو:علی گرجی پور)

پاسخی بگذارید