تاریخ: ۱۱:۲۴ :: ۱۳۹۴/۰۶/۳۰
نام نویسنده: sobhan

محسن مسلمان بالاخره فرصت این را یافت تا در ترکیب پرسپولیس همانطور که انتظار داشته به میدان برود.   به گزارش “مازنداسپرت“، هافبک جوان پرسپولیسی ها که در این فصل فرصتی برای خودنمایی نیافته بود در نیمه دوم دیدار تیمش برابر ملوان جانشین هادی نوروزی شد و البته با عملکرد خود نقش ویژه ای در […]

محسن مسلمان بالاخره فرصت این را یافت تا در ترکیب پرسپولیس همانطور که انتظار داشته به میدان برود.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، هافبک جوان پرسپولیسی ها که در این فصل فرصتی برای خودنمایی نیافته بود در نیمه دوم دیدار تیمش برابر ملوان جانشین هادی نوروزی شد و البته با عملکرد خود نقش ویژه ای در برتری برابر شاگردان حمید استیلی داشت.

محسن مسلمان در گفتگو با “ورزش سه”، درباره این دیدار گفت: از اینکه در این بازی فرصت حضور در زمین را یافتم خوشحالم و انگیزه هایم برای بازگشتی قدرتمند به زمین و ترکیب چند برابر شده است. ملوان تیم خوبی است که از بازیکنان و کادرفنی با کیفیتی سود می برد و جدال سختی برابر آنها داشتیم. هرچند که ما فرصت های خوبی برابر این حریف داشتیم و می توانستیم با نتیجه بهتری این بازی را به سود خودمان پایان دهیم.

وی ادامه داد: مهم برد در این بازی و حضور در مرحله بعدی بود که خوشبختانه به چیزی که استحقاقش را داشتیم رسیدیم. پرسپولیس با روندی که پیش گرفته هیچ چیز جلودارش نیست و مطمئنا با ادامه این روند می توانیم به جایگاه اصلی مان برسیم.

مسلمان در مورد مشکلات داوری که این روزها گریبانگیر پرسپولیس شده نیز گفت: از شب گذشته تاکنون به اندازه کافی در این مورد صحبت شده و اکنون زمانی است تا درباره آن تصمیم مناسبی گرفته شود. اینکه داور محروم شود هیچ سودی برای پرسپولیس ندارد و این بازیکنان، کادرفنی و مدیریت باشگاه هستند که با این شرایط شرمنده هواداران می شوند. ما عملکرد خوبی در زمین داریم و البته نمی توانیم برای اتفاقاتی اینچنینی راهکاری پیدا کنیم و همه چیز به سازمان لیگ و کمیته داوران بستگی دارد. خوشبختانه هواداران درک مناسبی از شرایط تیم دارند و نباید کاری کرد که آستانه تحمل شان پایین بیاید.

مسلمان در مورد عملکرد خود در این بازی گفت: من از نظر بدنی شرایط خوبی دارم و هیچ مشکلی نداریم. مهم این است که بتوانم در پازل تاکتیکی برانکو جا بگیرم و تمام تلاشم را می کنم تا به ذهنیت او نزدیک شوم. همانطور که دیدید در این بازی دوندگی یعنی همان چیزی که مدنظر برانکو بود نیز در بازی ام قرار دادم و خوشحالم بتوانم مهره ای موثر در ترکیب پرسپولیس باشم. همانطور که گفتم هدف بزرگی در پرسپولیس دارم و انتظار از خودم را خیلی بالاتر برده ام. به هرحال از اعتمادی که برانکو به من در این بازی حساس داشته تشکر می کنم و از صبر هواداران پرسپولیس نیز ممنونم و امیدوارم به زودی همان بازیکنی صد در صدی شوم که همه از جمله خودم انتظار داریم.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید