تاریخ: ۲۱:۱۸ :: ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم لیگ برتری فوتسال استقلال ساری از جذب دو بازیکن تیم ملی نوجوانان به این تیم در ادامه مسابقات لیگ برترفوتسال بانوان باشگاههای کشور خبر داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،نجمه مسلمی  گفت که فاطمه ایجادی و حدیث صالحی دو بازیکن جدیدی هستند که با پیراهن تیم استقلال ساری در نیم فصل دوم مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاههای کشور به میدان خواهند رفت.
وی افزود که این دو بازیکن از روز گذشته در تمرینات گروهی این تیم در ساری حاضر شدند و با دیگر بازیکنان تمرین می کنند.
سرمربی تیم لیگ برتری فوتسال استقلال ساری گفت : پس از جدایی ۵ بازیکن محوری و کلیدی از این تیم که به علت مشکلات و بحران شدید مالی صورت گرفت ، ما قصد داشتیم که به همین تعداد بازیکن جذب کنیم تا خلاء بازیکنان جدا شده زیاد به چشم نیاید ، اما تاکنون فقط دو بازیکن توانستیم به تیم اضافه کنیم.
مسلمی افزود : متاسفانه شرایط بد مالی همچنان برسر تیم استقلال ساری حاکم است و از سوی دیگر حمایت نکردن مسئولان ورزش استان از تنها نماینده استان ، بازیکنان ، کادر فنی و سرپرست را در وضعیت بسیار بدی قرار داده که همه را برای ادامه حضور در رقابت های این فصل لیگ برتر فوتسال باشگاههای کشور نگران کرده است.
وی ادامه داد : به خاطر همین مشکلات مالی و حمایت نشدن از سوی متولیان امر ورزش مازندران ، متاسفانه ۵ بازیکن کلیدی تیم استقلال از این تیم جدا شدند و به نوعی الان در مقایسه با دیگر تیم ها با کمبود بازیکن هم مواجه هستیم.
** تلاش در حد بضاعت
سرمربی تیم استقلال ساری با بیان اینکه در حال حاضر بیشتر تیم های حاضر در لیگ برتر به دنبال بهتر و هماهنگی تیم برای کسب بهترین نتیجه و حتی حفظ سهمیه اشان در این مسابقات هستند ، گفت : البته ما هم در حد و اندازه و توان تیمی که داریم ، همین هدف را دنبال می کنیم و انتظار ما هم از مسئولان ورزش استان حمایت برای حفظ سهمیه لیگ برتری فوتسال استان است.
مسلمی به بازی مهم روز جمعه برابر تیم پیام نور در تهران اشاره کرد و افزود : تیم پیام نور با این که جایگاهش یک پله از ما پائین تر است ولی بازیکنان و کادرفنی خوبی دارد و در بازی های برگشت به دنبال بهتر شدن است.
وی یادآورشد : ما هم تمام تلاش و داشته های خودمان را برای این بازی مهم که کمک زیادی به ارتقاء جایگاه ما درجدول خواهد داشت، انجام خواهیم داد تا بتوانیم به نتیجه دلخواه برسیم.
تیم استقلال ساری در هفته سیزدهم مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاه های کشور روزجمعه ۱۵ دی ماه در تهران به مصاف تیم پیام نور می رود.
تا پایان هفته دوازدهم این مسابقات با کسب ۷ امتیاز در مکان دهم جدول ۱۲ تیمی این رقابت ها قرار دارد.
تیم استقلال ساری تنها نماینده مازندران در مسابقات این فصل لیگ برتر فوتسال زنان باشگاه های کشور است.
لیگ برتر فوتسال زنان باشگاه های ایران با حضور ۱۲ تیم در حال برگزاری است.

 

/ایرنا

پاسخی بگذارید