تاریخ: ۲۱:۱۵ :: ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

پاپیش گذاشتن برخی اعضای شورای اسلامی شهرساری برای کمک به تنها نماینده ساروی ها در رقابت والیبال لیگ برتر کورسوی امید را باردیگر برای ماندگاری این تیم در این رقابت ها روشن کرد

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم ساری ۲۱ که پس ازانحلال سازمان عمران شهرداری و تغییر نام سارویه شکل گرفت، در ۱۴ بازی گذشته رقابت های لیگ برتر با ۱۵ امتیاز در رده نهم قرار دارد و درصورت کمک مالی و جذب چند بازیکن به نظر می رسد درسال آینده برای سومین سال پیاپی لیگ برتری باقی بماند.
پیش از شروع برگشت رقابت های والیبال لیگ برتر باشگاه های ایران ۷ بازیکن به علت مشکل مالی این تیم را ترک کردند که ۴ بازیکن با سایر تیم های حاضر در لیگ برتر قرارداد منعقد کردند.
**مشکل مالی گریبانگیر تیم
مدیرعامل باشگاه ساری ۲۱ گفت که این تیم به دلیل مشکل مالی در دور برگشت رقابت های والیبال لیگ برتر نتوانست بازیکنان جدید جذب کند و بازیکنان جدیدش را نیز از دست داد.
محمود گودرزی عصرشنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود : از ناچاری برای حمایت از تیم و ماندنش در لیگ برتر مسوولیت مدیرعاملی را پذیرفتم تا شاید بتوانیم با کمک مدیران شهری به خصوص شورا و شهرداری تنها نماینده این شهر را در لیگ برتر نگهداریم.
وی اضافه کرد : انتظار ما این روزها کمک مالی به تیم برای جذب ۳ بازیکن جدید است تا تیم ساری ۲۱ با کسب امتیاز لازم در لیگ بماند و اگر این اتفاق رخ ندهد، قطعا تیم به دسته پایین تر سقوط می کند.
مدیرعامل تیم ساری ۲۱ اظهارداشت : اگرچه برخی اعضای شورای شهر ساری برای کمک پیشقدم شدند، ولی امیدوارم که این کمک ها زودتر به تیم برسد تا بتوانیم بازیکن جدید را برای بازی آینده که هفته جاری با شهرداری تبریز داریم، به همراه داشته باشیم.
گودرزی که به نام خیر برای کمک به ساری ۲۱ وارد گود شد و حالا مدیرعاملی این باشگاه نیز گریبانگیرش شد اظهارداشت : در شرایط حساس فعلی تیم به کمک همه مردم به خصوص مدیران شهری نیاز دارد و باید تا دیرنشده به داد تیم برسیم و از سقوط نجاتش دهیم.
در رقابت های لیگ برتر والیبال ۱۲ تیم حضور دارند که در پایان ۲ تیم از این رقابت ها سقوط می کنند و تیم های هاوش گنبد، رعد پدافند کاشان، ساری ۲۱ و شمس تهران چهار تیمی هستند که احتمال سقوط ۲ تیم از این ۴ تایی ها به لیگ یک وجود دارد.
خبرنگار: حسین فلاحتی** انتشاردهنده : محسن حسن نیا

/ایرنا

پاسخی بگذارید