تاریخ: ۲۱:۰۷ :: ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: تختی را مردم تختی کردند چون واقعاً او مردمی و پهلوان بود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،پنجاهمین سالگرد گرامیداشت نام و یاد جهان پهلوان غلامرضا تختی در حالی امروز با حضور چهره‌های ورزشی در شهرری برگزار شد که بهنام ابوالقاسم‌پور بازیکن اسبق تیم ملی و پرسپولیس نیز در این مراسم شرکت داشت.

وی در صحبت‌های خود اظهار داشت: همه می‌دانند که تختی از نظر جوانمردی، پهلوانی و مردمی شهرت داشت، مسئولان ما هم می‌آیند و در این مراسم در مورد پهلوانی، گذشت و مردمی صحبت می‌کنند. انشاالله که یک مقدار همین مسئولین از اینها درس بگیرند و از مرام و معرفت این پهلوانان در ورزش خرج کنند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولی در پاسخ به این سوال که تختی را چه چیزی تختی کرد، اظهار داشت: تختی را مردم تختی کردند چون واقعاً او مردمی بود. با توجه به صحبت‌هایی که گذشتگان از او در طول این سالها داشتند همه از مرام پهلوانی او صحبت می‌کردند.

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال درباره عدم ثبات در روی نیمکت‌های مربیگری و تغییرات پی در پی مربیان گفت: در لیگ امسال واقعاً تزلزل در نیمکت مربیگری داشتیم، تیم نفت تقریباً ۷ مربی عوض کرده و تیم‌های دیگر هم به همین شکل بودند. این اتفاقات خیلی بد است. این ضعف مدیریتی است. شما می‌توانید الگو را تیم پرسپولیس و برانکو بدانید. او چند سال است که مربی پرسپولیس است. به نظرم باید به مربیانی که می‌توانیم، فرصت دهیم تا آنها برای تیم‌های مثمرثمر شوند.

 

/فارس

پاسخی بگذارید