تاریخ: ۲۰:۳۷ :: ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

نوید مشجری آنالیزور تیم ملی والیبال گفت: اطلاعات به دست آمده از آنالیز بازی های لیگ برتر در پایان هر هفته برای سرمربی تیم ملی والیبال ارسال شده است و کولاکوویچ اشراف کاملی به عملکرد بازیکنان در این رقابت ها دارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از فدراسیون والیبال، ایگور کولاکوویچ اشراف کاملی بر عملکرد بازیکنان لیگ برتر والیبال ایران در ۱۵ هفته این رقابت ها دارد، زیرا اطلاعات و فیلم این بازی هر هفته برایش ارسال شده است.

گزارش آنالیز هر مسابقه و فیلم بازی ها برای سرمربی تیم ملی در پایان هر هفته ارسال می شود و جا دارد از آنالیزورهای تیم های لیگ برتری برای همکاری در این زمینه تشکر و قدردانی کنم.

مشجری با بیان اینکه این اطلاعات در قالب دو آیتم عملکرد تیم ها و عملکرد بازیکنان به تفکیک پست های مختلف ارسال شده است، گفت: سرمربی تیم ملی والیبال ایران همه اطلاعات ارسالی را مطالعه و فیلم ها را نیز مشاهده کرده است. از سئوال های سرمربی تیم ملی می توان دریافت که بازی های لیگ برتر و اطلاعات ارسالی را با دقت زیر نظر دارد.

اطلاعات هفته شانزدهم لیگ برتر نیز روز پنج شنبه این هفته ارسال می شود، ایگور کولاکوویچ از هفته هفدهم نیز خود نظاره گر برخی دیدارهای لیگ برتر در تهران و شهرستانها خواهد بود. البته آنالیز تیم ها و بازیکنان لیگ برتری همچنان ادامه خواهد داشت و اطلاعات این بازی ها در اختیار سرمربی تیم ملی قرار می گیرد.

آنالیزور تیم ملی والیبال در پاسخ به این پرسش که چه شاخصه هایی در آنالیز بازیکنان مد نظر سرمربی تیم ملی است، گفت: شاخصه های حمله، حمله بعد از توپگیری، حمله بعد از دریافت سرویس، دریافت سرویس، سرویس، دفاع و دفاع منجر به کسب امتیاز از جمله مواردی است که عملکرد بازیکنان لیگ برتری بر اساس آنها آنالیز و برای سرمربی ارسال شده است.

در مجموع عملکرد بازیکنان لیگ برتری در پست های مختلف والیبال مدنظر است و سرمربی تیم ملی عملکرد تک تک بازیکنان را در پست های مختلف به تفکیک در اختیار دارد.

 

/فارس

پاسخی بگذارید