تاریخ: ۲۰:۳۴ :: ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مطمئن باشید هر مربی دیگری جای برانکو بود و این همه تیمش از اشتباهات داوری ضرر می‌کرد برخوردهای تندتری انجام می‌داد؛ وقتی کسی از ما حمایت نمی‌کند برانکو مجبور است خودش از تیم و بازیکنان حمایت کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در خصوص حضورش در سازمان انتقال خون گفت:‌ما هم مثل اقشار دیگر جامعه وظیفه داریم که به همنوعان خود کمک کنیم. اهدای خون هم وظیفه همه ماست. امروز با تماسی که آقای باقری با ما گرفت در مرکز انتقال خون خیابان وصال حاضر شدیم و در این امر خداپسندانه شرکت کردیم.

وی درباره محرومیتش از بازی با مشکی‌پوشان به دلیل سه اخطاره شدن افزود: بود و نبود من و یا هر بازیکن دیگری در پرسپولیس مهم نیست و تاثیر هم ندارد چرا که در تیم ما آنقدر بازیکن خوب زیاد است که بود ونبود یک بازیکن تاثیرگذار باشد. از صمیم قلب دعا می‌کنم سه امتیاز بازی با مشکی‌پوشان را بگیریم تا تساوی مقابل نفت را جبران کنیم. با ادامه این روند بدون شک وضعیت ما برای رسیدن به قهرمانی، هموارتر خواهد شد.

مدافع تیم پرسپولیس در خصوص اینکه برخی‌ها مدعی هستند پرسپولیس تیم نفت را دست کم گرفت که نتوانست سه امتیاز این بازی را بگیرد، افزود: مطمئنا ما هیچ تیمی را دست کم نمی‌گیریم. همه کسانی که بازی ما با نفت را دیده باشند متفق‌القول می‌گویند که این تیم فوق‌العاده دفاعی بازی کرد. از طرفی هم ما بدشانس بودیم که توپ‌هایمان توی گل نرفت. از طرف دیگر سه پنالتی هم برای ما نگرفتند و با کارت‌های اشتباه من و محسن مسلمان را از بازی بعد محروم کردند. خیلی دوست دارم یک نفر بگوید دلیل کارت زرد گرفتن من چه بود؟

خلیل‌زاده در خصوص اینکه برخی رسانه‌ها مدعی شدند که او هم باید محروم شود، اظهار داشت: من واقعا برای یکسری از رسانه‌ها متاسفم  چون فقط کار آنها حاشیه درست کردن برای ماست. نمی‌دانم یک رسانه خاص چه مشکل و عنادی با ما دارد که این همه برای پرسپولیس و بازیکنانش حاشیه درست می‌کند. حرکت من اصلا کارت زرد هم نداشت. من برای محمد نصرتی به عنوان یک بازیکن بزرگتر احترام زیادی قائل هستم اما در آن صحنه او باید اخراج  می‌شد. امیدوارم مسئولان باشگاه پیگیر این مسئله باشند تاکارت زرد من بخشیده شود. من بی‌دلیل از یک بازی محروم شدم. من در مصاحبه‌هایم اسمی از تیمی نمی‌آورم اما سؤال من این است که چرا من بعد از دربی محروم شدم؟‌ حتی من را به جلسه دعوت نکردند و صحبت‌هایم را نشنیدند اما محرومم کردند. حرف ما این است که قانون باید برای همه یکسان باشد. من نه اسم تیم خاص و نه بازیکن خاصی را می‌آورم اما انتظار ما این است که قانون برای همه یکسان اجرا شود.

وی درباره اینکه برانکو هم از این مسائل ناراحت است و در مصاحبه‌های روزهای اخیرش این مسائل را در قالب مصاحبه عنوان می‌کند، افزود: من به صورت کامل و صددرصد حق را به برانکو می‌دهم. او کاملا درست می‌گوید. ما بیش از ۵ بازی است که از اشتباهات داوری ضرر کردیم اما یک بار برانکو علیه داوران صحبت نکرد و کوچکترین اعتراضی انجام نداد. مطمئن باشید هر مربی دیگری جای برانکو بود و این همه تیمش اشتباهات داوری ضرر می‌کرد برخوردهای تندتری انجام می‌داد. به نظرم صبر هم اندازه دارد. وقتی کسی از ما حمایت نمی‌کند برانکو مجبور است که خودش از تیم و بازیکنانش حمایت کند. من به عنوان بازیکن پرسپولیس ندیدم کسی از ما که در صدر جدول هم هستیم حمایت کند. نمی‌دانم چرا در این شرایط از ما حمایت نمی‌شود؟  این همه بی‌دلیل ضرر کردیم اما کسی حرفی نمی‌زند و در این شرایط برانکو مجبور است که از تیمش دفاع کند. ما بازیکنان قدردان برانکو هستیم و حرف‌های او را صددرصد تائید می‌کنیم. البته خوشبختانه با حضور آقای پیروانی، او هم تلاش زیادی می‌کند تا از حق ما و پرسپولیس دفاع کند.

مدافع تیم پرسپولیس درباره اینکه چقدر شانس دعوت به تیم ملی و حضور در جام جهانی را برای خودش قائل است، گفت: وظیفه من تلاش و تمرین کردن است و همه تلاشم را برای اینکه روز به روز موفق شوم، انجام می‌دهم و به نظر کادر فنی احترام می‌گذارم و تلاش می‌کنم بازی به بازی بهتر شوم.

 

فارس

پاسخی بگذارید